"Это все потерпевшие так выглядят?": В мережі викрили терористку "ДНР" (фото)

Жінка з автоматом та у камуфляжі заради пропагандистів швидко перетворилась на цілком мирну "жертву обстрілів ЗСУ", але подібне обличчя навряд чи можливо не впізнати.

Впізнати "жертву" нескладно. Фото: соцмережі.

Користувачі соціальної мережі вивели на чисту воду жительку окупованого Донбасу, яка воює на боці терористів "ДНР". Фотографії в своєму мікроблозі Twitter опублікував користувач під ніком Костянтинівський, передають Патріоти України.

На них зображена одна і та ж жінка в різних ролях. На першому знімку вона позує на тлі "Алеї героїв Докучаєвська" у військовій формі "ДНР" з автоматом в руках. Друге фото - скріншот з ефіру терористичних зведень, де жінка на ім'я Анастасія вже є "потерпілою від обстрілу ЗСУ".

"Совпадение? Не думаю", - підписав блогер фото. Пост виявився дуже популярним - за добу ним поділилися майже 700 осіб. Інші користувачі не тільки зійшлися з автором на думці, але і жорстко висміяли "жертву". Нижче наводимо найяскравіші коментарі:

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...