"Это все потерпевшие так выглядят?": В мережі викрили терористку "ДНР" (фото)

Жінка з автоматом та у камуфляжі заради пропагандистів швидко перетворилась на цілком мирну "жертву обстрілів ЗСУ", але подібне обличчя навряд чи можливо не впізнати.

Впізнати "жертву" нескладно. Фото: соцмережі.

Користувачі соціальної мережі вивели на чисту воду жительку окупованого Донбасу, яка воює на боці терористів "ДНР". Фотографії в своєму мікроблозі Twitter опублікував користувач під ніком Костянтинівський, передають Патріоти України.

На них зображена одна і та ж жінка в різних ролях. На першому знімку вона позує на тлі "Алеї героїв Докучаєвська" у військовій формі "ДНР" з автоматом в руках. Друге фото - скріншот з ефіру терористичних зведень, де жінка на ім'я Анастасія вже є "потерпілою від обстрілу ЗСУ".

"Совпадение? Не думаю", - підписав блогер фото. Пост виявився дуже популярним - за добу ним поділилися майже 700 осіб. Інші користувачі не тільки зійшлися з автором на думці, але і жорстко висміяли "жертву". Нижче наводимо найяскравіші коментарі:

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.