"Это же хулиганство!": Відомий пропагандист Путіна постраждав на мітингу в Москві (відео)

Грем Філліпс поскаржився, що активісти примудрилися розбити аж дві його камери.

Грем Філліпс. Фото: соцмережі.

Британський журналіст Грем Філліпс, який є співробітником російських телеканалів Russia Today і "Звезда", постраждав на мітингу прихильників опозиціонера Олексія Навального в Москві - активісти розбили дві його відеокамери. Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

"Сьогодні я намагався зняти прихильників Навального в Москві, і вони розбили не одну, а дві з моїх відеокамер. Може бути, ми не погодилися одне з одним, але хіба це не перебір?" - написав він.

"Я не буду плакати або створювати скандал, але це факт. Цей хлопець розбив мою камеру. Він образив мене, я образив його. Це добре. Але, хуліганство... Це перебір просто", - додав Філліпс.

Хіти тижня. Ватажок осетинських бойовиків: Що відомо про ліквідованого на Донбасі терориста "Мамая" (фото, відео)

понеділок, 28 травень 2018, 9:30

До появи в Донецьку 28 квітня 2014 року Мамієв жив у Владикавказі. Був одним з лідерів осетинського осередку лівопатріотичної організації "Суть часу", засновником якої називають політолога Сергія Кургіняна. Українські військові продовжують відбивати ат...

Хіти тижня. "Это - ад. Там собрано все отрицательное, все негативное", - експерт про Кримський міст

понеділок, 28 травень 2018, 9:00

За словами вченого, в місці будівництва моста зібрані всі потенційні причини природних катаклізмів, пов'язаних з геологічною будовою земної кори.