​Третій пілот російського бомбардувальника ТУ-22М3, що зазнав катастрофи, помер у лікарні

Фахівці гадають, що змусило екіпаж посадити літак не в пристосованому місці.

Про це повідомляють російські інформаційні агентства, які змогли з'ясувати нові подробиці аварії в Мурманської області, зазначають Патріоти України. З'ясувалося, що при ударі об землю ракетоносець розламався навпіл і лежить між 3 і 4 руліжними доріжками аеродрому.

Двоє льотчиків, командир екіпажу і його помічник, обидва в званні майорів, загинули відразу. При цьому, згідно з непідтвердженою версією, третій член екіпажу, штурман, помер не в лікарні, а по дорозі в госпіталь. Російські ЗМІ повідомляють, що бомбардувальник заходив на посадку із швидкістю 300 км / год (що вказує на значний залишок палива на борту) курсом 188° з півночі на південь.

"Можно предполагать причины, по которым самолет сел мимо полосы: неблагоприятные метеоусловия, из-за которых экипаж мог принять огни строений за огни ВПП, либо бликование снега, введшее летчиков в заблуждение (такие прецеденты имели место ранее, когда самолет, например, садился на ярко освещенный склад АТИ, приняв огни ограждения за световое оборудование аэродрома, - пишуть російські ЗМІ. Раніше в РФ було знайдено тіло пілота, який впав Су-34, якого вважали таким, що вижив.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".