​Третій пілот російського бомбардувальника ТУ-22М3, що зазнав катастрофи, помер у лікарні

Фахівці гадають, що змусило екіпаж посадити літак не в пристосованому місці.

Про це повідомляють російські інформаційні агентства, які змогли з'ясувати нові подробиці аварії в Мурманської області, зазначають Патріоти України. З'ясувалося, що при ударі об землю ракетоносець розламався навпіл і лежить між 3 і 4 руліжними доріжками аеродрому.

Двоє льотчиків, командир екіпажу і його помічник, обидва в званні майорів, загинули відразу. При цьому, згідно з непідтвердженою версією, третій член екіпажу, штурман, помер не в лікарні, а по дорозі в госпіталь. Російські ЗМІ повідомляють, що бомбардувальник заходив на посадку із швидкістю 300 км / год (що вказує на значний залишок палива на борту) курсом 188° з півночі на південь.

"Можно предполагать причины, по которым самолет сел мимо полосы: неблагоприятные метеоусловия, из-за которых экипаж мог принять огни строений за огни ВПП, либо бликование снега, введшее летчиков в заблуждение (такие прецеденты имели место ранее, когда самолет, например, садился на ярко освещенный склад АТИ, приняв огни ограждения за световое оборудование аэродрома, - пишуть російські ЗМІ. Раніше в РФ було знайдено тіло пілота, який впав Су-34, якого вважали таким, що вижив.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...