"Царь ненастоящий": Twitter заблокував акаунт російського президента

На сторінку були підписані більше мільйона користувачів, а самі твіти представляли собою офіційні посилання на виступи Путіна.

А у Твіттері впевнені, що є справжній Путін? Ілюстрація: соцмережі.

Популярна соціальна мережа Twitter заблокувала фейковий акаунт російського президента Володимира Путіна, на який було підписано понад мільйон користувачів. Про це стало відомо з офіційної заяви компанії Twitter, передають Патріоти України.

За їхніми словами, була порушена політика уособлення, яка забороняє видавати себе за іншу людину в мережі. "Ми призупинили дію облікового запису @putinRF_eng на підставі звіту офіційних осіб Росії", – йдеться в повідомленні.

За даними, отриманим від прес-секретаря соцмережі Яна Планкетта, заблокований акаунт ніяк не був пов'язаний із російським президентом, передає Reuters. Примітно, що на сторінку були підписані більше мільйона користувачів, а самі твіти представляли собою офіційні посилання на виступи Путіна. Від Кремля поки не надійшли коментарі з цього приводу.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...