"Царь ненастоящий": Twitter заблокував акаунт російського президента

На сторінку були підписані більше мільйона користувачів, а самі твіти представляли собою офіційні посилання на виступи Путіна.

А у Твіттері впевнені, що є справжній Путін? Ілюстрація: соцмережі.

Популярна соціальна мережа Twitter заблокувала фейковий акаунт російського президента Володимира Путіна, на який було підписано понад мільйон користувачів. Про це стало відомо з офіційної заяви компанії Twitter, передають Патріоти України.

За їхніми словами, була порушена політика уособлення, яка забороняє видавати себе за іншу людину в мережі. "Ми призупинили дію облікового запису @putinRF_eng на підставі звіту офіційних осіб Росії", – йдеться в повідомленні.

За даними, отриманим від прес-секретаря соцмережі Яна Планкетта, заблокований акаунт ніяк не був пов'язаний із російським президентом, передає Reuters. Примітно, що на сторінку були підписані більше мільйона користувачів, а самі твіти представляли собою офіційні посилання на виступи Путіна. Від Кремля поки не надійшли коментарі з цього приводу.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...