Це тобі за Голодомор: У Запоріжжі розтрощили останній пам'ятник Сталіну (фото)

Рештки пам'ятника радянському диктатору принесли на місце проведення жалобного заходу, де згадували жертв Голодомору.

Останній пам'ятник Сталіну у Запоріжжі. Фото: соцмережі.

Невідомі активісти знищили пам'ятник Йосипу Сталіну в будівлі колишнього офісу КПУ в Запоріжжі сьогодні, 25 листопада. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів житель міста Микита Долінніков, передають Патріоти України.

Він, а також Олексій Мосейко, оприлюднили фото з жалобного заходу біля пам'ятника жертвам голодоморів. Саме туди невідомі привезли рештки скульптури. "Голодомор не тільки пам'ятаємо, а й помстимося", - заявили вони.

"Коли до пам'ятника жертвам Голодомору принесли не тільки свічки, якщо ви розумієте про що я. Символічно", - пише Яна Мосейко, яка також була присутня на жалобному мітингу. Як саме відбувалося руйнування (зокрема як учасники потрапили до офісу) і хто саме його влаштував, наразі невідомо.

Неофіційний пам'ятник був встановлений на території офісу Компартії України в Запоріжжі у 2010 році. Того ж роки його знищили активісти, але у 2011 році скульптуру відновили, закривши у вітрині зі склом. Після революції вітрину закрили ролетами, і з вулиці пам'ятник не було видно. Будівля лишилася у приватній власності колишнього голови обкому КПУ Олексія Бабуріна.Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

вівторок, 19 березень 2019, 0:14

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...

Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений в небі Житомирщини

понеділок, 18 березень 2019, 20:41

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...