Це тобі за Голодомор: У Запоріжжі розтрощили останній пам'ятник Сталіну (фото)

Рештки пам'ятника радянському диктатору принесли на місце проведення жалобного заходу, де згадували жертв Голодомору.

Останній пам'ятник Сталіну у Запоріжжі. Фото: соцмережі.

Невідомі активісти знищили пам'ятник Йосипу Сталіну в будівлі колишнього офісу КПУ в Запоріжжі сьогодні, 25 листопада. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповів житель міста Микита Долінніков, передають Патріоти України.

Він, а також Олексій Мосейко, оприлюднили фото з жалобного заходу біля пам'ятника жертвам голодоморів. Саме туди невідомі привезли рештки скульптури. "Голодомор не тільки пам'ятаємо, а й помстимося", - заявили вони.

"Коли до пам'ятника жертвам Голодомору принесли не тільки свічки, якщо ви розумієте про що я. Символічно", - пише Яна Мосейко, яка також була присутня на жалобному мітингу. Як саме відбувалося руйнування (зокрема як учасники потрапили до офісу) і хто саме його влаштував, наразі невідомо.

Неофіційний пам'ятник був встановлений на території офісу Компартії України в Запоріжжі у 2010 році. Того ж роки його знищили активісти, але у 2011 році скульптуру відновили, закривши у вітрині зі склом. Після революції вітрину закрили ролетами, і з вулиці пам'ятник не було видно. Будівля лишилася у приватній власності колишнього голови обкому КПУ Олексія Бабуріна.Хіти тижня. Сторінками історії: Як СРСР інсценував напад, щоб почати війну проти Фінляндії (відео)

середа, 16 січень 2019, 21:00

26 листопада 1939 року уряд СРСР направив ноту протесту уряду Фінляндії з приводу артилерійського обстрілу, який, за заявою радянської сторони, був здійснений з фінської території.

Під Львовом палає завод з виробництва соняшникової олії (відео)

середа, 16 січень 2019, 20:10

Зайнялися бочки з продукцією, жертв немає. Сьогодні ввечері до рятувальників надійшла інформація про пожежу у селі Ставчани Пустомитівського району на території заводу ПП «Оліяр», який виготовляє олію «Майола», повідомляють Патріоти України з посилання...