У Борисполі митники затримали обладнання для майнінгу криптовалюти на суму 13 млн грн (фото)

Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом.

Фото:прес-служба ДФСВ аеропорту "Бориспіль" було затримано велику партію обладнання для майнінгу криптовалюти. Про це повідомили в ДФС, передають Патріоти України.

Як стало відомо, було затримано 200 пристроїв ASIC-майнерів загальною вартістю 13 мільйонів гривень. Дане обладнання було закуплено в Гонконзі для однієї з українських компаній.

Майнери підприємці хотіли ввезти за заниженою вартістю.

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 200 зазначених приладів вагою нетто 950 кг вилучено до винесення судом рішення у справі.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".