У Борисполі митники затримали обладнання для майнінгу криптовалюти на суму 13 млн грн (фото)

Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом.

Фото:прес-служба ДФСВ аеропорту "Бориспіль" було затримано велику партію обладнання для майнінгу криптовалюти. Про це повідомили в ДФС, передають Патріоти України.

Як стало відомо, було затримано 200 пристроїв ASIC-майнерів загальною вартістю 13 мільйонів гривень. Дане обладнання було закуплено в Гонконзі для однієї з українських компаній.

Майнери підприємці хотіли ввезти за заниженою вартістю.

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 200 зазначених приладів вагою нетто 950 кг вилучено до винесення судом рішення у справі.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...