У Борисполі митники затримали обладнання для майнінгу криптовалюти на суму 13 млн грн (фото)

Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом.

Фото:прес-служба ДФСВ аеропорту "Бориспіль" було затримано велику партію обладнання для майнінгу криптовалюти. Про це повідомили в ДФС, передають Патріоти України.

Як стало відомо, було затримано 200 пристроїв ASIC-майнерів загальною вартістю 13 мільйонів гривень. Дане обладнання було закуплено в Гонконзі для однієї з українських компаній.

Майнери підприємці хотіли ввезти за заниженою вартістю.

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 200 зазначених приладів вагою нетто 950 кг вилучено до винесення судом рішення у справі.

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...

Крах перемовин і удар по Мінських угодах: План для України щодо Донбасу

неділя, 29 листопад 2020, 11:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР", і не робити на сьомому році перемовин великі очі від подиву, що Росія нібито визнала себе учасником конфлікту. Росія не має наміру йт...