​У Британії ажіотаж через "пророцтва принцеси Діани" з того світу: "Нострадамуси на шпильках" передали послання принцу Гаррі і його новоспеченій дружині

Шанувальники «Леді Ді», світських пліток і містики сприйняли повідомлення від «знаменитих віщунок» цілком серйозно. Про реакцію королівської сім'ї на «сенсацію» поки нічого не відомо.

Американські сестри-екстрасенси Террі і Лінда Джемісон, якими було передано раніше послання від принцеси Діани другій дружині принца Чарльза Каміллі, на цей раз оприлюднили нове звернення з того світу до принца Гаррі і Меган Маркл, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами близнюків, відомих також, як «Нострадамуси на шпильках», Діана передбачила молодшому синові і його дружині, що їх шлюб незабаром потрапить в зону «турбулентності» і «нестабільності», і їхнє життя перетвориться «на бурю у склянці води». Частково за це будуть відповідальні родичі 37-річної Меган (як відомо, батько герцогині Сассекської, а також її єдинокровні сестри і брат вже заподіяли їй чимало неприємностей). Однак, розкол в сім'ю герцога і герцогині прагнутимуть внести також і деякі зовнішні сили.

Як пише видання Express, принцеса хоче, щоб її молодший син знав, що мати в захваті від його вибору супутниці життя. Але що їхнє сімейне життя не буде повністю безхмарним. "Гаррі, я рада, що ти знайшов чарівну молоду жінку, яка розділяє твоє палке прагнення змінити світ. У найближчі місяці і роки до вас будуть прикуті всі погляди. Найменший ваш рух і всі помилки прискіпливо розглядатимуться ", - нібито заявила Діана.

Принцеса підкреслила, що парі нелегко буде зберігати близькість в таких умовах, але вони зможуть подолати складності, якщо будуть єдині. «Проявляйте співчуття один одному, слухайте одне одного з відкритими серцями. Довіряйте своїй половинці, і знайте, що ваш шлюб був божественно зумовлений ... Люди намагатимуться принизити вас, погасити ваше яскраве світло. Не дозволяйте вкрасти ваші душі», - наводять екстрасенси слова Діани, яка загинула в автокатастрофі 1997 року.

Наостанок Діана напророкувала, що у пари буде двоє дітей. «Я бачу щонайменше двох малюків, які хочуть народитися на світ. І ви будете їм люблячими і відданими батьками», - підсумовує вона.

Близнюки Джемісон стверджують, що в їхні тіла вселяються примари, які, водячи їх рукою, залишають письмові повідомлення. Принцеса Діана начебто вже вступала з ними в контакт неодноразово. Раніше Діана устами сестер-американок попереджала Меган, що Гаррі може їй зраджувати.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...