У Харкові почали модернізацію танків Т-80УД до рівня Т-84У

Головна відмінність Т-84 від Т-80УД — кращий двигун, що значно покращує швидкість перекидання бойової машини на поле бою та "живучість" танку під час бойових дій

Державне підприємство Харківський бронетанковий завод ( ХБТЗ ), що входить до складу ДК Укроборонпром, почало модернізацію танків Т-80УД до рівня Т-84У.

Про це розповів комерційний директор ХБТЗ Олександр Столярчук під час інтерв`ю журналістам, , зазначають Патріоти України.

В порівнянні зі своїм попередником, Т-84У характеризує покращена броня, нова башта, сучасніший динамічний захист, система навігаційного забезпечення. Головна відмінність — турбо-дизельний двигун потужністю 1200 к.с. замість 1000-сильного у Т-80УД. Також є потужніший варіант близько 1500 к.с.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих