У космосі тільки дівчата: Першим марсіянином може стати жінка

Адміністратор NASA не назвав конкретні прізвища астронавтів, але сказав, що жінки перебувають в авангарді майбутніх планів агентства.

Джим Бріденстайн. Фото: Рейтерс.

Керівник агентства NASA Джим Бріденстайн вважає, що жінка, швидше за все, буде першою людиною на Марсі. Про це він заявив під час виступу на науково-технічному радіо-шоу Science Friday, повідомляють Патріоти України із посиланням на CNN .

Адміністратор NASA не назвав конкретні прізвища астронавтів, але сказав, що жінки перебувають в авангарді майбутніх планів агентства. Крім того, Бріденстайн відповів "абсолютно точно" на питання користувача Twitter, який запитав, чи будуть жінки включені в наступну місію на Місяць.

У NASA також буде перший вихід у відкритий космос тільки для жінок в кінці місяця, коли астронавти Енн Макклейн і Христина Кох будуть замінювати сонячні батареї на МКС. Вихід у відкритий космос триватиме близько семи годин. Вихід Макклейн і Кох у відкритий космос запланований на 29 березня.

І Макклейн, і Кох були в наборі астронавтів 2013 року, половину з яких становили жінки. Вони прийшли з другого за величиною пулу кандидатів, який NASA коли-небудь отримувала - більше 6 100 чоловік.

NASA пройшло великий шлях з 1978 року, коли перші шість жінок приєдналися до корпусу астронавтів NASA. Сьогодні, за даними агентства, жінки становлять 34% активних астронавтів NASA. "NASA прагне до того, щоб у нас була різноманітність, і ми з нетерпінням чекаємо першої жінки на Місяці", - сказав Бріденстайн.

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...