У Магнітогорську обрушилася ще одна секція підірваної багатоповерхівки (відео)

Хотіли як краще, а вийшло я завжди. Будівельники запевняли, що відновлять постраждалу після вибуху споруду. Однак щось пішло не так

У Росії, в Магнітогорську, позапланово обвалилася стіна будинку № 164 по вулиці Карла Маркса, де 31 грудня сталася вибух, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

За інформацією видання, гендиректор фірми-підрядника, яка займається знесенням, не збирався "роняти" його, проте велику частину 7-го під'їзду будинку втримати не вдалося, і він звалився. Відео обвалення розлетілося по соціальним мережам. Директор компанії-підрядника поспішив запевнити, що демонтаж був плановим, однак кілька днів тому він запевняв репортерів, що конструкція повинна встояти.

Як розповідають місцеві жителі, вони схопили дітей, навіть не встигли одягнутися і вибігли на вулицю. Після страшної трагедії, вони, за їхніми словами, прислухаються, до кожного шороху.

"Ми настільки налякалися, що тут же схопили речі і рвонули евакуюватися, навіть дітей одягати не стали - застудитися краще, ніж загинути", - розповідають мешканці 2-го під'їзду будинку.

Крен стіни, яка відшаровується, фахівці помітили вчасно і скомандували повний відхід на безпечну відстань. Постраждалих від чергового обвалу конструкцій нарозі немає.

Нагадаємо, кілька днів тому ІДІЛ взяв на себе відповідальність за те, що трапилось у Магнітогорську, підрив будинку та маршрутки. Російська влада досі не визнала подію як теракт.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...