У Маріуполі палає меткомбінат Ріната Ахметова (відео)

Відблиски потужної пожежі видно за багато кілометрів навкруги на фоні вечірнього неба

На меткомбінаті "Азовсталь" у Маріуполі сталася масштабна пожежа. Відповідне відео опубліковано на сторінці місцевого сайту 0629.com.ua, зазначають Патріоти України. "Щось горить між мартенівським цехом і доменнним", написав один з маріупольчан.

"Вогонь супроводжується гуркотом і періодичними спалахами. У соцмережах повідомляють, що полум'я видно з різних районів міста", - пише видання.
Разом з тим, заступник начальника відділу по роботі зі ЗМІ та громадськістю ДСНС України в Донецькій області Віктор Серомах у коментарі "Українській правді" спростував інформацію про пожежу на меткомбінаті.

"Станом на 20:00 ніякої пожежі немає, це технологічний процес", - сказав він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...