У Маріуполі палає меткомбінат Ріната Ахметова (відео)

Відблиски потужної пожежі видно за багато кілометрів навкруги на фоні вечірнього неба

На меткомбінаті "Азовсталь" у Маріуполі сталася масштабна пожежа. Відповідне відео опубліковано на сторінці місцевого сайту 0629.com.ua, зазначають Патріоти України. "Щось горить між мартенівським цехом і доменнним", написав один з маріупольчан.

"Вогонь супроводжується гуркотом і періодичними спалахами. У соцмережах повідомляють, що полум'я видно з різних районів міста", - пише видання.
Разом з тим, заступник начальника відділу по роботі зі ЗМІ та громадськістю ДСНС України в Донецькій області Віктор Серомах у коментарі "Українській правді" спростував інформацію про пожежу на меткомбінаті.

"Станом на 20:00 ніякої пожежі немає, це технологічний процес", - сказав він.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...