У Москві 23 лютого потужно спалахнула головна консерваторія Росії

УМережі жартують, що так росіяни відзначають "День защитника Отечества"

В Москві 23 лютого спалахнула пожежа в будівлі Московської державної консерваторії імені П. І. Чайковського. Про це повідомляє ТАСС, з посиланням на власні джерела серед рятувальників, зазначають Патріоти України.

За інформацією агентства, пожежі призначили другий ранг складності (з п'яти можливих), її гасять 30 пожежних формувань. Про потерпілих і площу загоряння наразі не відомо.

"Сталася пожежа в будівлі консерваторії в Середньому Кисловському провулку, будинок 4. Горить третій поверх", - сказав співрозмовник агентства.

За даними джерела, споруда перебуває на реконструкції. "У палаючому будинку розташований факультет симфонічного та хорового диригування, він був на реконструкції", - додав співрозмовник агентства.

Загострення бойових дій на Донбасі пов’язане з ротацією військових РФ і приїздом чергового "гумконвою"

субота, 31 жовтень 2020, 15:46

Зверну увагу на той факт, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України ніяк не відреагувало на цю ситуацію. На мою думку, прорахувати такі події можна елементарно, адже за 7 років війни уже стало звичкою, що ротація бойовиків відбувається 2

"Павуки в банці: хто стоїть за загибеллю російського командира батальйону "Призрак", - Снєгирьов

четвер, 29 жовтень 2020, 15:28

Стосовно самого Карякіна, зауважу, що він старанно копіює манеру поведінки своїх ідейних вчителів з числа співробітників органів державної безпеки-сспочатку лідер опозиції усувається, в його загибелі звинувачуються зовнішні вороги, а потім пам’ять загибло