У нього інші герої: "Я не голосував за Порошенка", - Пашинський

Нардеп зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був однак радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі.

Сергій Пашинський. Фото: Новинарня.

Виконувачу обов'язків президента України Олександру Турчинову "вдалося своєю волею, спокоєм, сталевою витримкою" запобігти захопленню України напередодні президентських виборів. Про це розповів народний депутат від "Народного фронту", голова парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Усю Україну могли захопити! Захопили ж 100 років тому, маючи армію 20 тисяч осіб. Чому ж, маючи 150 тисяч, через 100 років цього не зробити?" – розповів він.

Пашинський зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі. "Я не голосував за Порошенка... Але коли я дізнався, що у нас президента було обрано в першому турі, у мене – як гора з плечей! Усе, ми провели вибори, обрали главу держави, і тепер усе, що лежало на мені, я скину на нього! Пам'ятаю, я був такий щасливий, що навіть незручно", – розповів він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...