У нього інші герої: "Я не голосував за Порошенка", - Пашинський

Нардеп зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був однак радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі.

Сергій Пашинський. Фото: Новинарня.

Виконувачу обов'язків президента України Олександру Турчинову "вдалося своєю волею, спокоєм, сталевою витримкою" запобігти захопленню України напередодні президентських виборів. Про це розповів народний депутат від "Народного фронту", голова парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський в ефірі авторської програми Дмитра Гордона "ГОРДОН" на каналі "112 Україна", передають Патріоти України.

"Усю Україну могли захопити! Захопили ж 100 років тому, маючи армію 20 тисяч осіб. Чому ж, маючи 150 тисяч, через 100 років цього не зробити?" – розповів він.

Пашинський зазначив, що завжди буде вдячний Турчинову і додав, що був радий тому, що президента України Петра Порошенка обрали в першому турі. "Я не голосував за Порошенка... Але коли я дізнався, що у нас президента було обрано в першому турі, у мене – як гора з плечей! Усе, ми провели вибори, обрали главу держави, і тепер усе, що лежало на мені, я скину на нього! Пам'ятаю, я був такий щасливий, що навіть незручно", – розповів він.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...