У США хакери надіслали повідомлення на підтримку Трампа, зламавши додаток газети New York Post

Керівництво газети вже вибачилося перед читачами, повідомивши, що хтось отримав доступ до додатка. На даний момент редакція видання усуває несправності.

Дональд Трамп. Фото:www.peoples.ru

Хакери зламали додаток американської газети New York Post і відправили кілька push-повідомлень, в яких висловили підтримку президенту США Дональду Трампу. Про це повідомляє Associated Press, інформують Патріоти України.

"Слава президенту Дональду Трампу", - наголошувало одне з повідомлень.

Керівництво газети вибачилося перед читачами, повідомивши, що хтось отримав доступ до додатка. На даний момент редакція усуває несправності.

"Відкрий своє серце для тих, кого ти не розумієш, і прислухайся до тих, кого боїшся і на кого дивишся зверхньо", - написали невідомі, зламавши додаток газети.

Також хакери процитували слова з пісні Come As You Are групи Nirvana.Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...