У Великій Британії народилося ягня-мутант (фотофакт)

Дивна тварина з’явилася на світ на фермі у північній частині країни. Його власниця сумнівалася у тому, що п’ятинога істота виживе, але дала тварині кличку Hope.

Ілюстрація: The Northern Echo

У Великій Британії народилося ягня з п’ятьма копитами. За словами господарів, тварина поводиться як звичайне ягня і не відчуває ніякого дискомфорту, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Northern Echo.

Ссавець має три повністю розвинені передні ноги з невеликим відростком у одній з них. Як зазначає видання, спочатку тварина вирощувалася на забій, однак після того, як ягняті виповнилося два тижні, жінка вирішила залишити його у якості вихованця.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...