У Великій Британії народилося ягня-мутант (фотофакт)

Дивна тварина з’явилася на світ на фермі у північній частині країни. Його власниця сумнівалася у тому, що п’ятинога істота виживе, але дала тварині кличку Hope.

Ілюстрація: The Northern Echo

У Великій Британії народилося ягня з п’ятьма копитами. За словами господарів, тварина поводиться як звичайне ягня і не відчуває ніякого дискомфорту, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Northern Echo.

Ссавець має три повністю розвинені передні ноги з невеликим відростком у одній з них. Як зазначає видання, спочатку тварина вирощувалася на забій, однак після того, як ягняті виповнилося два тижні, жінка вирішила залишити його у якості вихованця.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...