У Великій Британії народилося ягня-мутант (фотофакт)

Дивна тварина з’явилася на світ на фермі у північній частині країни. Його власниця сумнівалася у тому, що п’ятинога істота виживе, але дала тварині кличку Hope.

Ілюстрація: The Northern Echo

У Великій Британії народилося ягня з п’ятьма копитами. За словами господарів, тварина поводиться як звичайне ягня і не відчуває ніякого дискомфорту, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Northern Echo.

Ссавець має три повністю розвинені передні ноги з невеликим відростком у одній з них. Як зазначає видання, спочатку тварина вирощувалася на забій, однак після того, як ягняті виповнилося два тижні, жінка вирішила залишити його у якості вихованця.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,