Український розвідник розповів важливу подробицю співпраці Януковича з Кремлем

Коли до влади прийшов Янукович, то одразу було заборонено надавати інформацію про плани Російської Федерації щодо України.

Микола Маломуж. Фото: 112.ua.

Колишній президент України Віктор Янукович був агентом впливу Російської Федерації. Про це заявив екс-голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж в ефірі Еспрессо.TV, передають Патріоти України.

"Янукович був потужним агентом впливу. На нього впливали як на першу особу держави. Відповідно він виконував всі покладені на нього функції. Однак він намагався відстоювати щось своє. Але стратегічно він повністю контролювався", - сказав він.

Маломуж пояснив, що в України існувала офіційна політика щодо РФ і вона була спрямована на співпрацю, проте існувала й неофіційна доктрина, в тому числі і військова. "Вона передбачала можливість загрози, але не у вигляді таких радикальних дій, військового формату. Розвідка вивчала всі загрози від Російської Федерації включно з Кримом, схід, глобальне захоплення наших політичного, економічного, інформаційного секторів безпеки", - додав екс-глава Служби зовнішньої розвідки.

За словами Маломужа, вся інформація повідомлялася керівництву держави. "Це було і за часів президентства Кучми, і за Ющенка. Однак, коли до влади прийшов Янукович - це було нівельовано. Було заборонено надавати інформацію про плани Російської Федерації щодо України", - резюмував він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...