"Украина повторяет путь Испании при Франко": Парад за участі НАТО у Києві довів росіян до істерики

Російська «аналітика» з цього приводу рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, які хочуть вбивати росіян.

Військові НАТО на параді у Києві. Фото: РБК.

У День Незалежності України в четвер вперше по центру Києва марширували солдати НАТО. Даний факт викликав очікуване збудження у російських ура-патріотів, яке вилилося в прогнозовану істерику в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Як часто буває в таких випадках, одним з застрільників виступив радник Путіна і відомий «гвинтик» російської пропагандистської машини Сергій Марков. Спершу він «висловив співчуття» з приводу свята українців, а через деякий час, вже в п’ятницю, видав номерну порцію «аналітики» по Україні, яка рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, охочих вбивати росіян.

Варто зазначити, що думки коментаторів під постами Маркова розійшлися, одні піддакують цьому «борцю з фашизмом», а інші, навпаки, вказують на дурниці і нестиковки, які проскакують в тексті.

Не обійшлося без істерії і в коментарях на сторінці російського телеканалу «Дождь», який до певного часу було прийнято називати «опозиційним» режиму Путіна, в соцмережі Facebook. Деякі користувачі пророкують парад на Хрещатику, де пройде «російський солдат», втім, чимало було і адекватних думок.

А користувач Тимур Джафаров нагадав висловлювання іншого російського пропагандиста з українським прізвищем Шевченко, який у 2014 році погрожував «взяти автомат і піти воювати», якщо хоч один натовський солдат з’явиться в Україні.

Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 11:55

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало. В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України. 30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли поміт...

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...