"Украина повторяет путь Испании при Франко": Парад за участі НАТО у Києві довів росіян до істерики

Російська «аналітика» з цього приводу рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, які хочуть вбивати росіян.

Військові НАТО на параді у Києві. Фото: РБК.

У День Незалежності України в четвер вперше по центру Києва марширували солдати НАТО. Даний факт викликав очікуване збудження у російських ура-патріотів, яке вилилося в прогнозовану істерику в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Як часто буває в таких випадках, одним з застрільників виступив радник Путіна і відомий «гвинтик» російської пропагандистської машини Сергій Марков. Спершу він «висловив співчуття» з приводу свята українців, а через деякий час, вже в п’ятницю, видав номерну порцію «аналітики» по Україні, яка рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, охочих вбивати росіян.

Варто зазначити, що думки коментаторів під постами Маркова розійшлися, одні піддакують цьому «борцю з фашизмом», а інші, навпаки, вказують на дурниці і нестиковки, які проскакують в тексті.

Не обійшлося без істерії і в коментарях на сторінці російського телеканалу «Дождь», який до певного часу було прийнято називати «опозиційним» режиму Путіна, в соцмережі Facebook. Деякі користувачі пророкують парад на Хрещатику, де пройде «російський солдат», втім, чимало було і адекватних думок.

А користувач Тимур Джафаров нагадав висловлювання іншого російського пропагандиста з українським прізвищем Шевченко, який у 2014 році погрожував «взяти автомат і піти воювати», якщо хоч один натовський солдат з’явиться в Україні.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма