"Украина повторяет путь Испании при Франко": Парад за участі НАТО у Києві довів росіян до істерики

Російська «аналітика» з цього приводу рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, які хочуть вбивати росіян.

Військові НАТО на параді у Києві. Фото: РБК.

У День Незалежності України в четвер вперше по центру Києва марширували солдати НАТО. Даний факт викликав очікуване збудження у російських ура-патріотів, яке вилилося в прогнозовану істерику в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Як часто буває в таких випадках, одним з застрільників виступив радник Путіна і відомий «гвинтик» російської пропагандистської машини Сергій Марков. Спершу він «висловив співчуття» з приводу свята українців, а через деякий час, вже в п’ятницю, видав номерну порцію «аналітики» по Україні, яка рясніла звичними штампами про «нацистів», Бандеру і українців, охочих вбивати росіян.

Варто зазначити, що думки коментаторів під постами Маркова розійшлися, одні піддакують цьому «борцю з фашизмом», а інші, навпаки, вказують на дурниці і нестиковки, які проскакують в тексті.

Не обійшлося без істерії і в коментарях на сторінці російського телеканалу «Дождь», який до певного часу було прийнято називати «опозиційним» режиму Путіна, в соцмережі Facebook. Деякі користувачі пророкують парад на Хрещатику, де пройде «російський солдат», втім, чимало було і адекватних думок.

А користувач Тимур Джафаров нагадав висловлювання іншого російського пропагандиста з українським прізвищем Шевченко, який у 2014 році погрожував «взяти автомат і піти воювати», якщо хоч один натовський солдат з’явиться в Україні.

Напередодні міжнародної виставки КБ “ЛУЧ” нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

субота, 16 лютий 2019, 11:55

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...

У сил ООС втрати на Донбасі. Захисники України жорстко помстились за побратимів, у росіян купа 200-х та 300-х

субота, 16 лютий 2019, 8:58

Впродовж доби російські окупанти 9 разів порушили режим припинення вогню, у тому числі 6 разів з застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. 1 український військовий загинув, ще 2 - поранені. Про це йдеться у зведенні прес-центру Об'...