"Улюбленцю президента нардепу Гончаренку дали команду підтримати сепаратиста і колишнього бандита Труханова", - Сакварелідзе (відео)

Давид Сакварелідзе розповів, як, на його думку, виглядає структура одеської мафії і чому вона сильніша за державу.

Давид Сакварелідзе. Фото: скріншот з відео.

Нинішній мер Одеси Геннадій Труханов фальсифікував вибори, отримавши підтримку Адміністрації Президента. Про це заявив екс-заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, передають Патріоти України із посиланням на 5 канал.

"Він через Ковальчука (ред. - Перший заступник голови Адміністрації Президента України), домовився з Адміністрацією Президента, що вони підтримують Труханова, оскільки у них не було свого кандидата сильнішого, ніж Труханов. Вони домовилися, потиснули один одному руки. Президент Порошенко дав команду своєму улюбленцю Льоші Гончаренку, .. переключити всю інфраструктуру партії "Солідарність", тобто партії Порошенка, на підтримку ватника, сепаратиста, колишнього бандита мера Труханова", - говорить Сакварелідзе.

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...