Унікальний експеримент: Вчені "оживили" пращура динозаврів і змусили того жваво бігати (відео)

За допомогою сучасних технологій вченим Німеччини і Швеції вдалося створити копію протодинозвара, який жив на землі 310 мільйонів років тому.

Німецькі та шведські вчені в спільному проекті успішно створили робота, який повністю ідентичний древній тварині Orabates pabsti, зазначають Патріоти України.

Існують припущення, що ця знахідка має безпосередню приналежність до амніот - хребетних тварин, що виводили зародки в оболонках. Згідно з науковими гіпотезами, вік їх приблизного виникнення - 310 млн років. А вік знайденого скелета, за образом якого і був створений унікальний робот, склав 290 млн років. Дослідникам вдалося виявити останки найдавнішої істоти в кар'єрі Бромакер, який знаходиться в Німеччині.

Деталі для механізму, які досконало повторюють форму кісток в збільшеному масштабі, вчені розробили за допомогою 3D-принтера. Саме таким чином в недплекому майбутньому вчені сподіваються відродити популяцію динозаврів. Адже наука прогресує, і збережена в бурштині крапля крові прадавнього динозавра, чи мамонта висмоктана кровоссальною комахою містить ДНК, з котрою у майбутньому зможуть відновити вимерлу тварину.

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: Які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...