Унікальний експеримент: Вчені "оживили" пращура динозаврів і змусили того жваво бігати (відео)

За допомогою сучасних технологій вченим Німеччини і Швеції вдалося створити копію протодинозвара, який жив на землі 310 мільйонів років тому.

Німецькі та шведські вчені в спільному проекті успішно створили робота, який повністю ідентичний древній тварині Orabates pabsti, зазначають Патріоти України.

Існують припущення, що ця знахідка має безпосередню приналежність до амніот - хребетних тварин, що виводили зародки в оболонках. Згідно з науковими гіпотезами, вік їх приблизного виникнення - 310 млн років. А вік знайденого скелета, за образом якого і був створений унікальний робот, склав 290 млн років. Дослідникам вдалося виявити останки найдавнішої істоти в кар'єрі Бромакер, який знаходиться в Німеччині.

Деталі для механізму, які досконало повторюють форму кісток в збільшеному масштабі, вчені розробили за допомогою 3D-принтера. Саме таким чином в недплекому майбутньому вчені сподіваються відродити популяцію динозаврів. Адже наука прогресує, і збережена в бурштині крапля крові прадавнього динозавра, чи мамонта висмоктана кровоссальною комахою містить ДНК, з котрою у майбутньому зможуть відновити вимерлу тварину.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...