Унікальний експеримент: Вчені "оживили" пращура динозаврів і змусили того жваво бігати (відео)

За допомогою сучасних технологій вченим Німеччини і Швеції вдалося створити копію протодинозвара, який жив на землі 310 мільйонів років тому.

Німецькі та шведські вчені в спільному проекті успішно створили робота, який повністю ідентичний древній тварині Orabates pabsti, зазначають Патріоти України.

Існують припущення, що ця знахідка має безпосередню приналежність до амніот - хребетних тварин, що виводили зародки в оболонках. Згідно з науковими гіпотезами, вік їх приблизного виникнення - 310 млн років. А вік знайденого скелета, за образом якого і був створений унікальний робот, склав 290 млн років. Дослідникам вдалося виявити останки найдавнішої істоти в кар'єрі Бромакер, який знаходиться в Німеччині.

Деталі для механізму, які досконало повторюють форму кісток в збільшеному масштабі, вчені розробили за допомогою 3D-принтера. Саме таким чином в недплекому майбутньому вчені сподіваються відродити популяцію динозаврів. Адже наука прогресує, і збережена в бурштині крапля крові прадавнього динозавра, чи мамонта висмоктана кровоссальною комахою містить ДНК, з котрою у майбутньому зможуть відновити вимерлу тварину.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...