Урізання пільг та збільшення податків: Чого очікувати росіянам під час четвертої каденції Путіна - Bloomberg

Також планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини.

Путін. Фото:Znak.com

Протягом наступного президентського терміну, який імовірно стане останнім в політичній кар'єрі Володимира Путіна, росіян чекає кілька фундаментальних реформ, серед яких - підвищення пенсійного віку, зростання податків і платна медицина. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, передають Патріоти України.

За інформацією співрозмовників агентства, в лютому Володимир Путін має намір у зверненні до країни озвучити свої плани на четвертий президентський термін. Одним з ключових послань стане безпрецедентне зростання соціальних витрат. Однак, чим за таку "щедрість" доведеться заплатити, на думку видання, Путін говорити не стане.

Як вдалося з'ясувати Bloomberg, ці кроки, серед іншого включають підвищення пенсійного віку для росіян, збільшення ставки прибуткового податку і урізання податкових пільг, зокрема, продуктів харчування.

Крім цього, планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини, йдеться в матеріалі.

"Завдання на наступний (президентський - ред.) термін - привести механізми перебудови економіки, перекласти її структуру на сектори, які розвивають людський капітал", - сказав декан Вищої школи економіки Ярослав Кузьмінов.

Без збільшення податків і скорочення пільг уряду навряд чи вдасться знайти гроші, вважає експерт.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...