Урізання пільг та збільшення податків: Чого очікувати росіянам під час четвертої каденції Путіна - Bloomberg

Також планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини.

Путін. Фото:Znak.com

Протягом наступного президентського терміну, який імовірно стане останнім в політичній кар'єрі Володимира Путіна, росіян чекає кілька фундаментальних реформ, серед яких - підвищення пенсійного віку, зростання податків і платна медицина. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, передають Патріоти України.

За інформацією співрозмовників агентства, в лютому Володимир Путін має намір у зверненні до країни озвучити свої плани на четвертий президентський термін. Одним з ключових послань стане безпрецедентне зростання соціальних витрат. Однак, чим за таку "щедрість" доведеться заплатити, на думку видання, Путін говорити не стане.

Як вдалося з'ясувати Bloomberg, ці кроки, серед іншого включають підвищення пенсійного віку для росіян, збільшення ставки прибуткового податку і урізання податкових пільг, зокрема, продуктів харчування.

Крім цього, планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини, йдеться в матеріалі.

"Завдання на наступний (президентський - ред.) термін - привести механізми перебудови економіки, перекласти її структуру на сектори, які розвивають людський капітал", - сказав декан Вищої школи економіки Ярослав Кузьмінов.

Без збільшення податків і скорочення пільг уряду навряд чи вдасться знайти гроші, вважає експерт.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...