Урізання пільг та збільшення податків: Чого очікувати росіянам під час четвертої каденції Путіна - Bloomberg

Також планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини.

Путін. Фото:Znak.com

Протягом наступного президентського терміну, який імовірно стане останнім в політичній кар'єрі Володимира Путіна, росіян чекає кілька фундаментальних реформ, серед яких - підвищення пенсійного віку, зростання податків і платна медицина. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, передають Патріоти України.

За інформацією співрозмовників агентства, в лютому Володимир Путін має намір у зверненні до країни озвучити свої плани на четвертий президентський термін. Одним з ключових послань стане безпрецедентне зростання соціальних витрат. Однак, чим за таку "щедрість" доведеться заплатити, на думку видання, Путін говорити не стане.

Як вдалося з'ясувати Bloomberg, ці кроки, серед іншого включають підвищення пенсійного віку для росіян, збільшення ставки прибуткового податку і урізання податкових пільг, зокрема, продуктів харчування.

Крім цього, планується ввести солідарну оплату медичних послуг, що є "нечуваним" в умовах діючої в Росії державної системи медицини, йдеться в матеріалі.

"Завдання на наступний (президентський - ред.) термін - привести механізми перебудови економіки, перекласти її структуру на сектори, які розвивають людський капітал", - сказав декан Вищої школи економіки Ярослав Кузьмінов.

Без збільшення податків і скорочення пільг уряду навряд чи вдасться знайти гроші, вважає експерт.

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...

"Всі в хлам": Батальйон "Донбас-Україна" знищив засідку російських снайперів, ніхто з окупантів не вижив (відео)

середа, 22 травень 2019, 8:25

Бійці батальйону "Донбас-Україна" завдали потужного удару по замаскованій позиції снайпера російських окупантів на Донбасі. Про повідомив командир батальйону ЗСУ, підполковник В'ячеслав Власенко з позивним "Філін", опублікувавши також відео наслідків у...