"Усі ми маємо право на помилку": Папа Франциск поцілує ноги колишнім мафіозі у в'язниці

На богослужіння до понтифіка потраплять ті, хто розкаявся у скоєному і став співпрацювати з органами влади.

Папа римський Франциск. Фото: Рейтерс.

Папа римський Франциск проводить Великий четвер передвеликоднього тижня в італійській в'язниці Пальяно, де омиє ноги в'язням, серед яких є колишні мафіозі. Про це повідомляє Repubblica, передають Патріоти України.

На богослужіння до понтифіка потраплять ті, хто розкаявся у скоєному і став співпрацювати з органами влади. Передбачають, що спочатку папа римський відслужить месу, потім помиє і поцілує ноги в'язням.

"Усі ми маємо право на помилку. Усі так чи інакше, бувало, не мали рації", – сказав Франциск. Католицьке видання CREDO повідомляє з посиланням на прес-службу Ватикану, що подія становить значну загрозу для безпеки понтифіка, тому вона буде суворо конфіденційною.

На елітні іспанські курорти обрушилося цунамі: Вода змивала на своєму шляху автомобілі, столики барів та кафе (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 20:15

Особливо постраждали різні яхти, рибальські човни і катери. Десятки з них віднесло в море. У понеділок, 16 липня, хвиля заввишки два метри обрушилася на популярні іспанські курорти на островах Мальорка і Менорка. Вода змивала на своєму шляху автомобілі...

Москва в люті: Олександр Усик зробив крок у напрямку скасування поєдинку з росіянином Гассієвим

вівторок, 17 липень 2018, 19:16

Чи відбудеться запланований на 21 липня бій, поки що інформації нема. Нещодавно стало відомо, що Олександр Усик сьогодні приїхав на відкрите тренування, але не взяв у ньому участь. Він привітав гостей і покинув зал, передають Патріоти України. . З чим ...