"Усі ми маємо право на помилку": Папа Франциск поцілує ноги колишнім мафіозі у в'язниці

На богослужіння до понтифіка потраплять ті, хто розкаявся у скоєному і став співпрацювати з органами влади.

Папа римський Франциск. Фото: Рейтерс.

Папа римський Франциск проводить Великий четвер передвеликоднього тижня в італійській в'язниці Пальяно, де омиє ноги в'язням, серед яких є колишні мафіозі. Про це повідомляє Repubblica, передають Патріоти України.

На богослужіння до понтифіка потраплять ті, хто розкаявся у скоєному і став співпрацювати з органами влади. Передбачають, що спочатку папа римський відслужить месу, потім помиє і поцілує ноги в'язням.

"Усі ми маємо право на помилку. Усі так чи інакше, бувало, не мали рації", – сказав Франциск. Католицьке видання CREDO повідомляє з посиланням на прес-службу Ватикану, що подія становить значну загрозу для безпеки понтифіка, тому вона буде суворо конфіденційною.

СБУ у Києві викрила компанію, яка фінансувала терористів ОРДЛО

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:59

Під час обшуків за адресами проживання і роботи фігурантів у Києві та області правоохоронці вилучили документи, що підтверджують причетність менеджменту комерційної структури до підтримки бойовиків. Служба безпеки України викрила групу комерсантів, при...

Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:15

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...