"Узница Рейкьявика": Мережу потішила розповідь терориста Захарченка про свою прабабусю (відео)

За словами бойовика, його прабабуся потрапила в полон в 1941 році і пройшла "Бухенвальд, Освенцим та Рейк'явік".

Захарченко навіть сам не зрозумів, що він сказав. Фото: соцмережі.

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко в черговий раз вразив користувачів соціальних мереж безграмотністю. За словами бойовика, його прабабуся потрапила в полон в 1941 році і пройшла "Бухенвальд, Освенцим та Рейк'явік". Відео опубліковано в Twitter Мuд Роисси, передають Патріоти України.

Заяву Захарченка відразу підняли на сміх. "Зворушлива історія, от цікаво, в Ісландії знають, що вони теж хфашисти, або їм треба зателефонувати і розповісти правду", "За рівнем інтелекту це справжній, 146% процентний совковий і крізь ватний рашкін австралопітек!!!", "Інтелект Захарченко так і бризкає звідусіль, якщо не сказати мироточить", - пишуть блогери.

Зазначимо, в перший рік війни Ісландія зайняла нейтральну позицію, чинячи опір як Великобританії, так і Третьому Рейху. 10 травня 1940 року близько 800 англійських солдатів і моряків висадилися в порту Рейк'явіка. У липні 1941 року контроль над островом перейшов до США.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...