В Росії знову розбився літак, ті, що були на борту, загинули

Катастрофа сталася під час планового обльоту трубопроводу.

Уламки літака Ан-2. Ілюстрація: gojicheap.ru.

Рятувальники виявили уламки літака Ан-2, який зник вранці в Оренбурзькій області РФ. Про це повідомив представник головного управління МНС по Оренбурзькій області, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Літак був задіяний "Транснафтою" для обстеження магістрального трубопроводу, повідомив радник президента компанії Ігор Дьомін. При цьому Дьомін наголосив, що літак не був в оренді "Транснафти". "Ми купували у авіакомпанії послугу", - сказав він.

За даними прес-служби регіонального ГУ МНС, зниклий в Оренбурзькій області Ан-2, який виконував плановий обліт трубопроводу Салават-Орськ, розбився на території Гайского міського округу. На борту перебувало 3 людини, в тому числі співробітник "Транснафти". Ніхто з них, за попередніми даними, не вижив.

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...