Ватажок «ЛНР» наказав перестріляти «безпілотну мошкару» ЗСУ

Плотницький заявив про своє бажання, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу».

Ігор Плотницький. Фото: vostok.dozor.com.ua.

Ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький наказав силам протиповітряної оборони покінчити з польотами «безпілотної мошкари» ЗСУ над окупованою територією Луганщини. Про це Плотницький заявив під час урочистого зібрання, присвяченого першій річниці утворення сил ППО «народної міліції». Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

«Ви добре навчилися збивати великих пілотованих мух, але у нас ще багато залишилося безпілотної мошкари, на яку я прошу звернути увагу і покінчити з їх польотами над нашою територією – я знаю, що ви можете», - сказав глава «ЛНР» звертаючись до сил ППО.

Плотницький бажає, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу». «Це завдяки вам ця війна відбувається за участі тільки піхотних, танкових підрозділів і артилерії. Це дуже добре, що у нас є такі війська, завдяки яким люди вже перестали боятися дивитися вгору», - зазначив ватажок «ЛНР». Разом із тим Плотницький вручив кращим бійцям медалі «За відвагу», почесні відзнаки та грамоти.

Хіти тижня. Відомий астропсихолог розповіла про двійників російського президента

неділя, 19 серпень 2018, 1:00

Астролог проаналізувала фото та відео з заходів, на яких був присутній Путін, і зазначила, що вони доводять факт наявності двійників у президента РФ, так як вони мають помітні зовнішні відмінності. "Скажімо, зрозуміти, що у Путіна є двійники, можна по ...

Хіти тижня. Топтав український прапор: Ліквідовано "Діда Макара" з Горлівки (фото)

субота, 18 серпень 2018, 22:00

Дані про бойовика також є в базі сайту "Миротворець". У зоні ООС на Донбасі під час бойових дій був ліквідований бойовик Макар Володимир Анатолійович, відомий на прізвисько "Дід Макар". Про це повідомив український блогер Necro Mancer на своїй сторінці...