Ватажок «ЛНР» наказав перестріляти «безпілотну мошкару» ЗСУ

Плотницький заявив про своє бажання, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу».

Ігор Плотницький. Фото: vostok.dozor.com.ua.

Ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький наказав силам протиповітряної оборони покінчити з польотами «безпілотної мошкари» ЗСУ над окупованою територією Луганщини. Про це Плотницький заявив під час урочистого зібрання, присвяченого першій річниці утворення сил ППО «народної міліції». Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

«Ви добре навчилися збивати великих пілотованих мух, але у нас ще багато залишилося безпілотної мошкари, на яку я прошу звернути увагу і покінчити з їх польотами над нашою територією – я знаю, що ви можете», - сказав глава «ЛНР» звертаючись до сил ППО.

Плотницький бажає, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу». «Це завдяки вам ця війна відбувається за участі тільки піхотних, танкових підрозділів і артилерії. Це дуже добре, що у нас є такі війська, завдяки яким люди вже перестали боятися дивитися вгору», - зазначив ватажок «ЛНР». Разом із тим Плотницький вручив кращим бійцям медалі «За відвагу», почесні відзнаки та грамоти.

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...