Ватажок «ЛНР» наказав перестріляти «безпілотну мошкару» ЗСУ

Плотницький заявив про своє бажання, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу».

Ігор Плотницький. Фото: vostok.dozor.com.ua.

Ватажок терористів «ЛНР» Ігор Плотницький наказав силам протиповітряної оборони покінчити з польотами «безпілотної мошкари» ЗСУ над окупованою територією Луганщини. Про це Плотницький заявив під час урочистого зібрання, присвяченого першій річниці утворення сил ППО «народної міліції». Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

«Ви добре навчилися збивати великих пілотованих мух, але у нас ще багато залишилося безпілотної мошкари, на яку я прошу звернути увагу і покінчити з їх польотами над нашою територією – я знаю, що ви можете», - сказав глава «ЛНР» звертаючись до сил ППО.

Плотницький бажає, щоб «з луганського неба не падало нічого, крім снігу і дощу». «Це завдяки вам ця війна відбувається за участі тільки піхотних, танкових підрозділів і артилерії. Це дуже добре, що у нас є такі війська, завдяки яким люди вже перестали боятися дивитися вгору», - зазначив ватажок «ЛНР». Разом із тим Плотницький вручив кращим бійцям медалі «За відвагу», почесні відзнаки та грамоти.

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...

Увага, небезпека! "ПриватБанк" терміново звернувся до українців через мобільний банкінг, який краде гроші

понеділок, 19 лютий 2018, 14:29

Мобільний додаток для Android "Універсальний мобільний банкінг", який уже завантажили понад 5 тис. українців, створено для крадіжки грошей, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ПриватБанку. Ця програма нібито пропонує доступ до бан...