Вічна пам'ять Герою: У мережі показали загиблого під Маріуполем бійця АТО (фото)

У загиблого Анатолія Твердоли залишилися дружина і двоє синів.

Анатолій Твердола. Фото: соцмережі.

У п'ятницю, 8 грудня, під Водяним Донецької області загинув боєць 9-го ОМПБ "Вінниця" 59-й ОМПБр старший сержант Анатолій Твердола. Про це повідомляється на сторінці групи "Вінниця News" в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що український військовий загинув близько 05:00 ранку під час обстрілу. Смерть наступила від вогнепальних кульових поранень грудної клітини та спини, не сумісних з життям.

У загиблого залишилися дружина і двоє синів. Користувачі в соцмережі висловлюють співчуття рідним і запитують: "Коли ж все це закінчиться?".

Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...