Від просто сексу до помсти: Соціологи назвали ТОП-7 найпоширеніших причин зради

Вчені опитали 495 двадцятирічних жінок і чоловіків, кожен з яких розповів, чи зраджував коли-небудь своєму партнеру, і якщо так, то чому.

Ілюстрація: soulpost.ru

Американські дослідники систематизували проведені опитування та з’ясували сім головних причин, через які люди зраджують одне одному. Відповідне дослідження науковці опублікували у виданні Journal of Sex Research, повідомляють Патріоти України.

1. У стосунках зникли почуття

77% респондентів зізнались, що пішли на зраду через брак кохання і що цікаво, вони зазначили, що перестали відчувати любов з боку партнера, а не навпаки.

2. Бажання мати більше сексуальних партнерів

Така причина стала другою серед семи найпоширеніших. Опитувані поділились, що вони хотіли "більшої різноманітності сексуальних партнерів".

3. Недостатня прив'язаність до партнера

41% опитаних сказали, що пішли на зраду, бо не відчували сильної емоційної прив'язаності до людини. А це для них було одним з визначальних факторів спільних стосунків.

4. Ситуативні фактори

Сюди можна віднести ситуацію з алкоголем, де людина використовує фразу "Я був/ла п'яний/ою" у знак свого виправдання. Але саме 70% опитаних зізнались, що вчинили зраду саме через вживання алкоголю. Однак існує ще безліч схожих причин.

5. Підвищення самооцінки

Низька самооцінка зіграла тут також велику роль. Більш ніж половина опитаних (57%) як причину зради зазначили свою "невелику популярність" і щось подібне до того.

6. Злість

43% опитаних зазначили, що причиною їхньої зради стала злість на партнера або бажання помститися йому за щось.

7. Просто секс

І третина респондентів зізналася, що зрадили своїм партнерам просто тому, що в той момент їм хотілося зайнятися сексом, а інший партнер їх не міг у цьому задовільнити. З такою причиною "просто секс" серед опитаних найбільше фігурували чоловіки. Жінки ж у свою чергу найчастіше головною причиною своєї зради називали збайдужіння з боку партнера.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.