Відкрито підзужує принишклих суперників: Ломаченко обіцяє $500 000 тому, хто переможе його в ринзі

Кубинець Гільєрмо Рігондо повідомив, що готовий боксувати проти українця, заради чого підніметься в другу напівлегку вагу (130 фунтів).
Василь Ломаченко. Фото: СПОРТ bigmir)net.

Український чемпіон світу з боксу в другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко заявив, що заплатить 500 тисяч доларів тому, хто переможе його в ринзі. "Якщо вже завели таку розмову, то скажу: заплачу зі своєї кишені додатково 500 тисяч доларів тому, хто у мене виграє з чемпіонів у другій напівлегкій вазі", - розповів Ломаченко EsNews Boxing. Новину передають Патріоти України.

Нагадаємо, наступним опонентом українського чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка буде колумбійський боксер Мігель Марріага. Поєдинок запланований на 5 серпня в Лос-Анджелесі.

Раніше в команді українця відреагували на кинутий виклик володаря поясу WBA у другій найлегшій вазі кубинця Гільєрмо Рігондо. Як повідомив менеджер українця Егіс Клімас в інтерв'ю, команді кубинського боксера потрібно звертатися в промоутерську компанію Top Rank, яка представляє інтереси Ломаченка, щоб домовитися про бій. Рігондо повідомив, що готовий боксувати проти українця Василя Ломаченка, заради чого підніметься в другу напівлегку вагу (130 фунтів).

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...