Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра.

На узбережжі Євпаторії викинуло на берег 16 червонокнижних дельфінів. Фото: Serene Sea.

В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України.

У ході перевірки 10-ти км території євпаторійського узбережжя виявили тіла 16 загиблих тварин - 14 азовок та 2 афаліни, повідомляють у Центрі вивчення, порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне Море".

За словами співробітників"Безтурботного моря", всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. На тілах обох азовок були виявлені сліди заплутування в зябрових мережах; в одній афаліни на хвостовому стеблі залишилися фрагменти самих мереж, у другій афаліни був відрізаний хвостовий плавець. Їх викинуло раніше, ніж тварин з другої групи, судячи з інтенсивним процесам розкладання", - пишуть активісти.

Наразі співробітники центру готують звернення у прикордонне управляння Федеральної служби безпеки Росії та Росприроднагляд, проситимуть провести заходи для виявлення браконьєрів. Як повідомляють у "Безтурботному морі" до кінця березня випадків загибелі дельфінів побільшає через відкриття сезону рибальства, який співпадає з періодом розмноження ссавців.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!