Відрізані хвости: В окупованій Євпаторії на узбережжі знайшли 16 мертвих дельфінів (фото)

Всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра.

На узбережжі Євпаторії викинуло на берег 16 червонокнижних дельфінів. Фото: Serene Sea.

В окупованій Євпаторії екоактивісти повідомили про масове викидання на берег дельфінів, повідомляють Патріоти України.

У ході перевірки 10-ти км території євпаторійського узбережжя виявили тіла 16 загиблих тварин - 14 азовок та 2 афаліни, повідомляють у Центрі вивчення, порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне Море".

За словами співробітників"Безтурботного моря", всі морські ссавці мають однаковий характер травм, який призвів до загибелі — від зябрової сітки на яку ловлять камбалу та осетра. На тілах обох азовок були виявлені сліди заплутування в зябрових мережах; в одній афаліни на хвостовому стеблі залишилися фрагменти самих мереж, у другій афаліни був відрізаний хвостовий плавець. Їх викинуло раніше, ніж тварин з другої групи, судячи з інтенсивним процесам розкладання", - пишуть активісти.

Наразі співробітники центру готують звернення у прикордонне управляння Федеральної служби безпеки Росії та Росприроднагляд, проситимуть провести заходи для виявлення браконьєрів. Як повідомляють у "Безтурботному морі" до кінця березня випадків загибелі дельфінів побільшає через відкриття сезону рибальства, який співпадає з періодом розмноження ссавців.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.