"Він вже у серіалі потренувався": Савченко зробила Зеленському цікаву пропозицію (відео)

Нардеп вважає, що гумористу потрібно йти і "протиставити себе цьому парламенту, навести порядок".

Савченко прийшла у голову чергова "геніальна" ідея. Фото: УНІАН.

Позафракційний народний депутат Надія Савченко висловила думку, що українському шоумену Володимиру Зеленському потрібно балотуватися на пост президента України. Відповідну заяву було зроблено на телеканалі NewsOne, передають Патріоти України.

"А чому б Зеленському не піти в президенти? З Рональда Рейгана вийшов непоганий президент. А Зеленський, тим більше, вже провів репетицію у фільмі "Слуга народу", - сказала вона.

Савченко вважає, що Зеленському потрібно йти і "протиставити себе цьому парламенту, навести порядок". "Чим чорт не жартує?" - наголосила парламентарій.

Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...