Влада РФ знайшла "український слід" у британській комедії "Смерть Сталіна"

Дотепники у соцмережах вже пожартували, що комедію "Смерть Путіна" також будуть знімати у Києві.

Володимир Мединський. Фото: "Вести".

Користувачі соціальних мереж підняли на сміх "скаргу" міністра культури РФ Володимира Мединського щодо того, що британський фільм "Смерть Сталіна", який заборонили показувати в російських кінотеатрах, знімали у тому числі і в Києві. Про це Мединський написав на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Ну, хоч десь в СНД вбивцю мільйонів не вважають національним героєм", "Що ви очікуєте, Володимире? Всі скажуть: "Ми не підемо на хорошу комедію про Сталіна, але підемо дивитися тупий фільм від ТНТ!", Тоді ви марите. Причому явно. Якщо ви не найгірший, то один з найгірших міністрів культури. І всі це прекрасно розуміють", "Ну, де він повинен був зніматися. Не все ж на Мосфільмі", "Бандера особисто знімав", "Символічно, що він у Москві не знімався. Тому що в Москві він ще живий", - коментують публікацію користувачі мережі.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...