​Вода - не перепона: Танки ЗСУ у дії (відео)

Протягом трьох днів екіпажі сталевих машин відпрацьовували маневри з водними перешкодами

У Чернігівській області відбулися навчання військових однієї з мотопіхотних бригад. Танкісти протягом трьох днів відпрацьовували маневри на воді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Військове телебачення України.

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Андрій Грищенко зазначив, що мета навчань полягає в тому, щоб виявити реальний стан справ і здатність бригади до виконання подібних завдань.

"Наступ, оборона, подолання водних перешкод, форсування, здатність правильно планувати бойові дії і успішно виконувати бойові завдання", - уточнив генерал.

Всі ці навички танкісти використовують у війні на території Донбасу проти російсько-терористичних військ. Крім того, бойові пілоти авіації об'єднаних сил відпрацювали застосування некерованого ракетного озброєння і гарматно-стрілецької зброї по наземних цілях.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...