​Вода - не перепона: Танки ЗСУ у дії (відео)

Протягом трьох днів екіпажі сталевих машин відпрацьовували маневри з водними перешкодами

У Чернігівській області відбулися навчання військових однієї з мотопіхотних бригад. Танкісти протягом трьох днів відпрацьовували маневри на воді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Військове телебачення України.

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Андрій Грищенко зазначив, що мета навчань полягає в тому, щоб виявити реальний стан справ і здатність бригади до виконання подібних завдань.

"Наступ, оборона, подолання водних перешкод, форсування, здатність правильно планувати бойові дії і успішно виконувати бойові завдання", - уточнив генерал.

Всі ці навички танкісти використовують у війні на території Донбасу проти російсько-терористичних військ. Крім того, бойові пілоти авіації об'єднаних сил відпрацювали застосування некерованого ракетного озброєння і гарматно-стрілецької зброї по наземних цілях.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою