​Вода - не перепона: Танки ЗСУ у дії (відео)

Протягом трьох днів екіпажі сталевих машин відпрацьовували маневри з водними перешкодами

У Чернігівській області відбулися навчання військових однієї з мотопіхотних бригад. Танкісти протягом трьох днів відпрацьовували маневри на воді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Військове телебачення України.

Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Андрій Грищенко зазначив, що мета навчань полягає в тому, щоб виявити реальний стан справ і здатність бригади до виконання подібних завдань.

"Наступ, оборона, подолання водних перешкод, форсування, здатність правильно планувати бойові дії і успішно виконувати бойові завдання", - уточнив генерал.

Всі ці навички танкісти використовують у війні на території Донбасу проти російсько-терористичних військ. Крім того, бойові пілоти авіації об'єднаних сил відпрацювали застосування некерованого ракетного озброєння і гарматно-стрілецької зброї по наземних цілях.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".