"Возможно, пришло время, когда пора учить, как "мочить в сортире"?" - Пугачова прокоментувала теракт у Санкт-Петербурзі

Російська примадонна припустила, що її дітям доведеться жити у світі хаосу та тероризму, який підтримується російським тоталітарним режимом.

Алла Пугачова. Фото:ТСН

Російська співачка Алла Пугачова в оригінальній формі висловила своє занепокоєння з приводу того, що її молодшим дітям доведеться жити у світі війни, насилля та тероризму. Про це вона написала на власній сторінці у соціальній мережі Інстаграм, передають Патріоти України з посиланням на replyua.net.

Вона оприлюднила фото своєї молодшої доньки Єлизавети та написала під ним: "Милі мої діточки, як же вам тепер жити в цьому світі? Можливо, прийшов той час, коли мені пора вас вчити, як "мочити в сортирі"?".

Варто згадати, що словосполучення "мочити в сортирі" вперше публічно використав Володимир Путін у 1999 році, коли він ще був керівником правління Російської Федерації. Тоді він коментував бомбардування Грозного. Російський диктатор заявив: "Ми не зупинимося у переслідуванні терористів. Ми будемо робити це завжди і всюди. Якщо в аеропорту – то в аеропорту. І ви вже мене вибачте, але якщо ми їх зловимо в сортирі, то в сортирі і замочимо".

За оцінками користувачів, такий допис Пугачової, скоріше за все, є реакцією на терористичний акт у Санкт-Петербурзі, який відбувся 3-го квітня. Такими словами російська примадонна припустила, що її дітям доведеться жити у світі хаосу та тероризму, який підтримує російський тоталітарний режим.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...