"Возможно, пришло время, когда пора учить, как "мочить в сортире"?" - Пугачова прокоментувала теракт у Санкт-Петербурзі

Російська примадонна припустила, що її дітям доведеться жити у світі хаосу та тероризму, який підтримується російським тоталітарним режимом.

Алла Пугачова. Фото:ТСН

Російська співачка Алла Пугачова в оригінальній формі висловила своє занепокоєння з приводу того, що її молодшим дітям доведеться жити у світі війни, насилля та тероризму. Про це вона написала на власній сторінці у соціальній мережі Інстаграм, передають Патріоти України з посиланням на replyua.net.

Вона оприлюднила фото своєї молодшої доньки Єлизавети та написала під ним: "Милі мої діточки, як же вам тепер жити в цьому світі? Можливо, прийшов той час, коли мені пора вас вчити, як "мочити в сортирі"?".

Варто згадати, що словосполучення "мочити в сортирі" вперше публічно використав Володимир Путін у 1999 році, коли він ще був керівником правління Російської Федерації. Тоді він коментував бомбардування Грозного. Російський диктатор заявив: "Ми не зупинимося у переслідуванні терористів. Ми будемо робити це завжди і всюди. Якщо в аеропорту – то в аеропорту. І ви вже мене вибачте, але якщо ми їх зловимо в сортирі, то в сортирі і замочимо".

За оцінками користувачів, такий допис Пугачової, скоріше за все, є реакцією на терористичний акт у Санкт-Петербурзі, який відбувся 3-го квітня. Такими словами російська примадонна припустила, що її дітям доведеться жити у світі хаосу та тероризму, який підтримує російський тоталітарний режим.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...