Втоплений Крим: З'явилися фото наслідків небувалої негоди на окупованому півострові

Масштаб збитків ще доведеться підраховувати.

У мережі з'явилися фото окупованої Ялти, після того, як зійшла зливова вода, яка затопила все місто. Відповідні фотознімки виклала в Twitter блогер RoksolanaToday&Крим, зазначають Патріоти України.

"Ялта. Втопло щастя. Втопла мрія...", - підписала фото блогер. Під постом також з'явилися коментарі користувачів, які почали публікувати власні знімки потопу і його наслідків.

"Стільки років БЕЗ КАТАКЛІЗЬМІВ.... але тут прийшла расія", "Пенсам підняли вік, ось за ці гроші і полагодять дорогу))", "Ого, скільки води, а вони ще скаржаться, що Україна перекрила канал. Збирайте в відра і тазики)))", "Шкода, дуже!", - пишуть коментатори.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...