Втоплений Крим: З'явилися фото наслідків небувалої негоди на окупованому півострові

Масштаб збитків ще доведеться підраховувати.

У мережі з'явилися фото окупованої Ялти, після того, як зійшла зливова вода, яка затопила все місто. Відповідні фотознімки виклала в Twitter блогер RoksolanaToday&Крим, зазначають Патріоти України.

"Ялта. Втопло щастя. Втопла мрія...", - підписала фото блогер. Під постом також з'явилися коментарі користувачів, які почали публікувати власні знімки потопу і його наслідків.

"Стільки років БЕЗ КАТАКЛІЗЬМІВ.... але тут прийшла расія", "Пенсам підняли вік, ось за ці гроші і полагодять дорогу))", "Ого, скільки води, а вони ще скаржаться, що Україна перекрила канал. Збирайте в відра і тазики)))", "Шкода, дуже!", - пишуть коментатори.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.