"Ви - найкращі": Чоловіки в США кумедно показали донькам, як повірити в себе (відео)

Ідея створення ролика виникла завдяки американцеві Рону Алстону. Він - персональний коуч і батько 3-річної дівчинки Алії.

СкріншотВидання The Scene опублікувало зворушливий ролик, який із перших секунд підкорив користувачів мережі. Героями відео стали семеро чоловіків і їх доньки, передають Патріоти України.

У ролику татусі мотивують своїх дітей. Закликають їх бути сильними і впевненими в собі. Дівчата не просто сидять у них на колінах, а повторюють за ними мотивуючі фрази: "Я вірю в себе! Я сильна! Я розумна! Я гарна!".

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...