Ви повинні це знати! Фармацевт розповів, як прискорити дію популярних жарознижуючих

Медикаменти в гелях, порошках або суспензіях починають діяти набагато раніше таблетокю

Ілюстрація: medfactor.com.ua

Фармацевт Колін Дугал розповів про те, як швидко настає ефект під час прийому ібупрофену або парацетамолу, а також про те, як можна підсилити його. Відповідною інформацією він поділився в рамках щотижневого проекту, який проводиться виданням Mail Online спільно з компанією LloydsPharmacy, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За його словами, аналгетичний ефект даних препаратів настає протягом півгодини з моменту прийому. За 30 хвилин таблетка розчиняється в шлунку і всмоктується через слизову оболонку травного тракту в кров.

Для настання решти ефектів медикаменту потрібен інший час. "Наприклад, протизапальний ефект препарату настає набагато пізніше і після неодноразового застосування. При хронічних системних захворюваннях ібупрофен приймають протягом декількох тижнів. Важливо пам'ятати, що діюча речовина подразнює слизову шлунка. Тому приймати ібупрофен або парацетамол необхідно після їжі", - говорить Дуал.

Щоб прискорити дію препарату, лікар каже, що можна вплинути на швидкість всмоктування через слизову. Для цього потрібно змінити звичну форму випуску на іншу. "Так, медикаменти в гелях, порошках або суспензіях починають діяти набагато раніше таблеток", - додає він.

Поближче до пекла? Держдума Росії йде під землю (відео)

неділя, 26 травень 2019, 18:15

Скандальний російський політик Володимир Жириновський упевнений - необхідно негайно починати будувати нову будівлю. Будівля російської Держдуми в Москві може в будь-який момент піти під землю, оскільки знаходиться в аварійному стані, зазначають Патріот...

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...