Ви повинні це знати! Фармацевт розповів, як прискорити дію популярних жарознижуючих

Медикаменти в гелях, порошках або суспензіях починають діяти набагато раніше таблетокю

Ілюстрація: medfactor.com.ua

Фармацевт Колін Дугал розповів про те, як швидко настає ефект під час прийому ібупрофену або парацетамолу, а також про те, як можна підсилити його. Відповідною інформацією він поділився в рамках щотижневого проекту, який проводиться виданням Mail Online спільно з компанією LloydsPharmacy, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За його словами, аналгетичний ефект даних препаратів настає протягом півгодини з моменту прийому. За 30 хвилин таблетка розчиняється в шлунку і всмоктується через слизову оболонку травного тракту в кров.

Для настання решти ефектів медикаменту потрібен інший час. "Наприклад, протизапальний ефект препарату настає набагато пізніше і після неодноразового застосування. При хронічних системних захворюваннях ібупрофен приймають протягом декількох тижнів. Важливо пам'ятати, що діюча речовина подразнює слизову шлунка. Тому приймати ібупрофен або парацетамол необхідно після їжі", - говорить Дуал.

Щоб прискорити дію препарату, лікар каже, що можна вплинути на швидкість всмоктування через слизову. Для цього потрібно змінити звичну форму випуску на іншу. "Так, медикаменти в гелях, порошках або суспензіях починають діяти набагато раніше таблеток", - додає він.

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...