"Ви "всьоврьоте". Це завезена з Карпат масовка": Фото "замученого карателями" Краматорська викликали в мережі захват

На концерт до Дня Незалежності прийшли тисячі місцевих жителів у святковому вбранні, дехто і у вишиванках.

Краматорськ святкує День Незалежності України. Фото: соцмережі.

У Краматорську Донецької області на центральній площі міста відбувся концерт Студії "Квартал 95", присвячений Дню Незалежності України, знімки якого викликали захват у мережі. Свою думку про концерт, на який прийшли тисячі місцевих жителів, користувачі висловили у Facebook, передають Патріоти України.

"Краматорськ. Відразу видно, що людей жахливо мучать криваві карателі. Он там із краю розп'яті хлопчики висять, у кадр не потрапили. А могли б у "ДНР" зараз жити. Сиділи б удома, відзначали комендантську годину", - пише журналіст Денис Казанський.

"Хунта зігнала під дулами НАТОвських автоматів! Після закінчення концерту кожному дадуть пачку солі", - зазначив Volodymyr Nedashkivskyi. "Ви забули. Там в оточенні американські негри", - заявила Тетяна Шкуренко.

"Це все актори львівського театру! Справжніх краматорчан біндерівці на панщину викрали. Вони там тепер миють туалети НАТОвським неграм!" - іронізує Олексій Басте. "Ви всьоврьоте. Це завезена з Карпат масовка", - резюмував Петро Одноріг.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих