"Вибухівка спрацювала випадково": У РФ розглядають нову дивну версію подій у пітерському метро

Щоправда, хто "випадково" носить вибухівку у метро, в російських правоохоронців не уточнили.

Вибух у пітерському метро. Фото: РИА Новости.

Російські ЗМІ пишуть, що бомба у метро Санкт-Петербурга могла спрацювати випадково. Про таку версію, яку розглядають російські слідчі, пишуть "РИА Новости" з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах. Новину передають Патріоти України.

"В якості однієї з версій розглядається версія про випадкове спрацювання вибухового пристрою", – сказав співрозмовник агентства. Щоправда, хто "випадково" носить вибухівку у метро, в російських правоохоронців не говорять. Офіційно цієї версії поки не прокоментували. Раніше офіційною версією називали теракт.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...