Вигідний бізнес: Керівники виправної колонії в Єнакіїві продають засуджених у бойовики

За такою схемою бойовики збільшили свою чисельність, вливши до своїх угрупувань вісімдесят відсотків засуджених Єнакієвської виправної колонії.

Виправна колонія. Ілюстрація: ТСН.

Громадянин України, який у минулому відбував покарання в Єнакієвській виправній колонії №52, повідомив в СБУ про те, що бойовики терорганізацій «Донецька та Луганська народні республіки» масово використовують для поповнення своїх рядів засуджених, яких достроково звільнили. Новину передають Патріоти України, посилаючись на прес-центр СБУ.

Засуджений повідомив, що він сім років сидів у Єнакієвській виправній колонії №52 за викрадення автомобіля за частиною 3 статті 289 Кримінального кодексу України. Сам бувший засуджений не погодився співпрацювати з сепаратистами і перейшов на підконтрольну Україні територію. Він стверджує, що керівники Єнакієвської виправної колонії №52, які підконтрольні російським найманцям, заробляють гроші на умовно-достроково звільнених засуджених, які погоджуються воювати на стороні терористів. З його слів, за такою схемою бойовики збільшили свою чисельність, вливши до своїх угрупувань вісімдесят відсотків засуджених Єнакієвської виправної колонії №52.

Варто нагадати, що з 1974 року виправний заклад №52 в Єнакієве перепрофілювали в колонію для тримання дуже небезпечних рецидивістів, які скоїли особливо важкі злочини.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою