"Виїзд на передову - тільки за згодою": Терористи обманом заманюють у свої лави "призовників"

Однак після підписання контракту більшість новобранців відправляється в райони ведення бойових дій, що, в свою чергу, призводить до збільшення кількості фактів дезертирства.

Бойовики "ДНР". Фото: соцмережі.

Командування російськими окупаційними військами на Донбасі з метою вирішення проблеми високої плинності кадрів активізувало кампанію за призовом новобранців. Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Командування 1 і 2 армійських корпусів намагається вирішити проблему комплектування підрозділів за рахунок введення в оману жителів тимчасово окупованих районів, яким обіцяють проходження служби у віддалених від лінії зіткнення районах, а виїзд на передову - тільки за згодою. Однак після підписання контракту більшість новобранців відправляється в райони ведення бойових дій, що, в свою чергу, призводить до збільшення кількості фактів дезертирства", - йдеться в повідомленні.

За інформацією розвідки, терористи "ДНР" і "ЛНР" готують зміни в "законодавчі акти" про проходження військової служби, якими передбачено введення окремих обмежень, зокрема оподаткування військовослужбовців податком, підвищення мінімальної вислуги для отримання пенсії до 25 років.

Як стверджують в ГУР, також серед бойовиків зростає невдоволення матеріальним забезпеченням - повне грошове і відповідне матеріальне забезпечення здійснюється тільки особового складу передових підрозділів. Решта забезпечуються за залишковим принципом, а в деяких підрозділах харчування і придбання необхідного майна здійснюється терористами власним коштом.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т