Викинув стовп попелу на 10 км: У Росії прокинувся потужний вулкан (відео)

Вулкану присвоїли "помаранчевий" код авіаційної небезпеки.

Вулкан Шивелуч. Фото: National Geographic.

У суботу та неділю, 9-10 березня, на Камчатці (Росія) відбулося виверження вулкана Шивелуч. Про це повідомляє інформагентство "Інтерфакс", передають Патріоти України.

При виверженні 9 березня вулкан Шивелуч викинув стовп попелу на висоту 10 км над рівнем моря. Наступного дня, 10 березня, він викинув попіл до 4,5 км над рівнем моря.

"З урахуванням напрямку вітру попільний шлейф поширився в північно-східному напрямку від вулкана в бік затоки Озерної. На шляху поширення попільного шлейфу населених пунктів немає", - йдеться в повідомленні.

Випадання попелу в населених пунктах Камчатського краю не зафіксовано. Зазначається, що міжнародні траси руху повітряних суден в районі вулкана не проходять. Туристичні групи в районі вулкана також не з'являлися.

Вулкану присвоїли "помаранчевий" код авіаційної небезпеки. Також на Telegram-каналі КБ зазначають, що на Камчатці прокинувся ще один вулкан - Каримський.

Шивелуч - найпівнічніший діючий вулкан Камчатки, розташований в 45 км від селища Ключі Усть-Камчатського району, де проживають близько 5 тисяч осіб. Це один з найбільших вулканів Камчатки. Активність Шивелуч посилилася в травні 2009 року. В результаті цього купол вулкана прорізала ущелина завглибшки близько 30 м.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...