Випробування високочастотної далекобійної гаубиці в США (відео)

У США пройшли випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin.

Прес-служба військового полігону Юма (Арізона) опублікувала в Twitter відеозапис, на якій військові США проводять випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin, дальність стрільби якої понад 100 кілометрів, передають Патріоти України.

Відомо, що ця зброя - вдосконалена остання версія самохідної гаубиці Paladin. Ця артилерійська гармата включає снаряд XM1113 і подовжений ствол. Серед переваг високоточної самохідної гаубиці - збільшені дальність, скорострільність, летальність і надійність.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...