Витрачає 5 л палива на 100 км: Mercedes випустив триколісний автомобіль (фото)

​Важить дорожня ракета зовсім небагато - 89 кілограм.

Mercedes випустив триколісний автомобіль. Ілюстрація: соцмережі.

Триколісний автомобіль Mercedes-Benz, який важить не більше дорослого чоловіка, зміг наздогнати чи не найкращі спортивні автомобілі. Досягти такого результату конструкторам вдалося після багатьох років кропіткої роботи. Назвали концептуальну модель «Life-Jet», передають Патріоти України.
Триколісні автомобілі залишаються здебільшого справою ентузіастів. І зараз мова головним чином йде про справжні «трівіллери», розраховані на одного, максимум на двох чоловік. При цьому, в силу специфіки конструкції, такі автомобілі найчастіше радують своєю маневреністю і швидкістю. Винятком в цьому відношенні не став і концептуальний трівіллер Mercedes-Benz F 300, який був створений ще кілька років тому. У 2017 році, концепт зазнав безліч технічних змін, що дозволило оновити пару рекордів у своєму класі, а заодно продемонструвати перспективність трівіллерів як індивідуального транспорту.

Отже, Mercedes-Benz F 300 Life-Jet працює на 1.6-літровий двигуні потужністю 106 к.с. До 100 км \ год ця дорожня ракета розганяється за 7.7 секунд, а її максимальна швидкість складає 211 км \ год. Цей результат можна порівняти з результатами кращих спортивних авто і родстерів. При всьому при цьому, в силу конструкторських особливостей у Life-Jet набагато краще з паливною ефективністю. На 100 км автомобіль витратить 5.3 літра.

Важить дорожня ракета зовсім небагато - 89 кілограм. Можливим це стало, знову-таки, завдяки особливостям конструкції і використанню легких матеріалів, в їх числі був алюміній. Широко використовується в конструкції і прозорий надміцний пластик. Закрита кабіна робить Life-Jet універсальним, всепогодним транспортним засобом. Трівіллер також оснащений електронною системою управління, яка допомагає зберігати високу швидкість навіть на самих різких поворотах.


Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...