Витрачає 5 л палива на 100 км: Mercedes випустив триколісний автомобіль (фото)

​Важить дорожня ракета зовсім небагато - 89 кілограм.

Mercedes випустив триколісний автомобіль. Ілюстрація: соцмережі.

Триколісний автомобіль Mercedes-Benz, який важить не більше дорослого чоловіка, зміг наздогнати чи не найкращі спортивні автомобілі. Досягти такого результату конструкторам вдалося після багатьох років кропіткої роботи. Назвали концептуальну модель «Life-Jet», передають Патріоти України.
Триколісні автомобілі залишаються здебільшого справою ентузіастів. І зараз мова головним чином йде про справжні «трівіллери», розраховані на одного, максимум на двох чоловік. При цьому, в силу специфіки конструкції, такі автомобілі найчастіше радують своєю маневреністю і швидкістю. Винятком в цьому відношенні не став і концептуальний трівіллер Mercedes-Benz F 300, який був створений ще кілька років тому. У 2017 році, концепт зазнав безліч технічних змін, що дозволило оновити пару рекордів у своєму класі, а заодно продемонструвати перспективність трівіллерів як індивідуального транспорту.

Отже, Mercedes-Benz F 300 Life-Jet працює на 1.6-літровий двигуні потужністю 106 к.с. До 100 км \ год ця дорожня ракета розганяється за 7.7 секунд, а її максимальна швидкість складає 211 км \ год. Цей результат можна порівняти з результатами кращих спортивних авто і родстерів. При всьому при цьому, в силу конструкторських особливостей у Life-Jet набагато краще з паливною ефективністю. На 100 км автомобіль витратить 5.3 літра.

Важить дорожня ракета зовсім небагато - 89 кілограм. Можливим це стало, знову-таки, завдяки особливостям конструкції і використанню легких матеріалів, в їх числі був алюміній. Широко використовується в конструкції і прозорий надміцний пластик. Закрита кабіна робить Life-Jet універсальним, всепогодним транспортним засобом. Трівіллер також оснащений електронною системою управління, яка допомагає зберігати високу швидкість навіть на самих різких поворотах.


Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...