Витратились на вбивствах українців і хочуть наших грошей: Москва закликала Київ поновити переговори про "борг Януковича"

Міністр фінансів РФ заявив, що сподівається на "повернення 3 мільярдів доларів".

Антон Силуанов. Фото: ТАСС.

Міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив про відкритість до переговорів з Україною по єврооблігаціях на суму $ 3 млрд, випущених Україною у грудні 2013 року ("борг Януковича"). Про це він сказав в ефірі телеканалу Росія 1, передають Патріоти України.

"Мы открыты к переговорам с украинскими коллегами. Основное условие - это то, что мы должны вернуть с Украины в полном объеме долг - это $3 млрд. И наши условия должны быть лучше, чем у коммерческих кредиторов. Такие переговоры мы ведем", - сказав він. Російський міністр також висловив впевненість в тому, що пропозиції щодо виконання обов'язків українською стороною будуть знайдені.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...