З Днем поліції! Порошенко підписав указ про запровадження нового свята в Україні

Професійне свято українські копи святкуватимуть 4 липня.

День поліції в Україні святкуватимуть 4 липня. Ілюстрація:Волинські Новини

Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення Дня поліції України 4 липня. Про це він повідомив в ході церемонії вручення водної і пожежно-рятувальної техніки для ДСНС, а також на своїй сторінці у соцмережі, зазначають Патріоти України..

"Згадайте, як все починалося три роки тому на Софійському майдані. Перші патрульні поліцейські 4 липня прийняли присягу. Я порадився з міністром і сьогодні підписав указ про введення нового професійного свята - Дня поліції України від 4 липня", - повідомив глава держави.

За словами Порошенка, Національна поліція розвивається в абсолютно європейську структуру. "Нам не можна забувати цей день", - сказав Порошенко.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...