З двома нулями: Озвучили суму, яку отримав організатор "вбивства" Бабченка

Замах на життя російського журналіста профінансувала ФСБ РФ.

Аркадій Бабченко. Фото:Главред

Федеральна служба безпеки Росії заплатила підозрюваному в організації вбивства, яке так і не відбулося, російського журналіста Аркадія Бабченка – В'ячеславу Пивоварнику – 100 тисяч доларів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав учасник спецоперації СБУ щодо виявлення організаторів замаху на журналіста, підставний "кілер" Олексій Цимбалюк, зазначають Патріоти України.

"Отримав інсайдерську інфу... Пивоварник за вбивство Бабченка отримав від ФСБшників 100 тисяч доларів", – написав Цимбалюк, не вказавши, звідки в нього така інформація.

Виділену на вбивство Бабченка суму прокоментував і сам російський журналіст.

"Ну офігіти тепер. Сто Пивоварнику, тридцять Цимбалюку, десятку відкусив Герман, ще по сотці, напевно, струсили собі в кишеню ФСБшники (кожному) – думаю, у чверть ляма моє вбивство цій чудовій державі обійшлося. Нех*рово так я коштую. Як вілла на узбережжі", – мовиться у дописі на Facebook-сторінці Бабченка.

"Найняли, бл*ть, полудурків за такі гроші. Ви на що державний бюджет витрачаєте, довбо*би? Ви наступного разу краще мені ці гроші віддайте, придурки, я за таке бабло сам об стіну вб'юся," – додав журналіст.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою