З хулігана, як "з гуски вода": У Києві кіт розтрощив магазин порцеляни

Продавці звернулися до команди порятунку тварин, тому що самостійно спіймати пухнастика в них не виходило.

Кіт розбив купу посуду, поки його не спіймали. Ілюстрація: vesti.dp.ua.

У Києві дикий кіт забіг у магазин посуду на вулиці Сім'ї Сосніних, забрався на полицю з посудом і розтрощив товар. Про це повідомляється на сторінці команди порятунку тварин у Києві "Kyiv Animal Rescue Group" Facebook, передають Патріоти України.

Також повідомляється, що при спробах співробітників магазину прогнати кота, тварина швидко переміщалася, скидаючи на підлогу і розбиваючи все, що стояло на полицях.

"Після безуспішних спроб відлову співробітники залишили магазин, і кіт завмер на полиці. Але при появі у дверях людини, кіт продовжував бігти по полицях і збільшував збитки. Продавці звернулися до команди порятунку тварин", - йдеться у повідомленні.

Рятувальнику вдалося непомітно підповзти до кота, зняти з полиці, на якій він сидів, і всі предмети, що б'ються, після чого кіт був успішно виловлений і повернутий у місце проживання.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо