З хулігана, як "з гуски вода": У Києві кіт розтрощив магазин порцеляни

Продавці звернулися до команди порятунку тварин, тому що самостійно спіймати пухнастика в них не виходило.

Кіт розбив купу посуду, поки його не спіймали. Ілюстрація: vesti.dp.ua.

У Києві дикий кіт забіг у магазин посуду на вулиці Сім'ї Сосніних, забрався на полицю з посудом і розтрощив товар. Про це повідомляється на сторінці команди порятунку тварин у Києві "Kyiv Animal Rescue Group" Facebook, передають Патріоти України.

Також повідомляється, що при спробах співробітників магазину прогнати кота, тварина швидко переміщалася, скидаючи на підлогу і розбиваючи все, що стояло на полицях.

"Після безуспішних спроб відлову співробітники залишили магазин, і кіт завмер на полиці. Але при появі у дверях людини, кіт продовжував бігти по полицях і збільшував збитки. Продавці звернулися до команди порятунку тварин", - йдеться у повідомленні.

Рятувальнику вдалося непомітно підповзти до кота, зняти з полиці, на якій він сидів, і всі предмети, що б'ються, після чого кіт був успішно виловлений і повернутий у місце проживання.

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...

Народний депутат Кіт просить СБУ розслідувати російське громадянство Пальчевського

неділя, 25 жовтень 2020, 10:51

Варто зауважити, що у період із лютого 2019 року по березень 2020-го Андрій Пальчевський неодноразово брав участь у програмах на телеканалі "Россия 1". Примітно, що під час одного з ефірів за участі Ольги Скабєєвої він заявив, "що більше ви будете нас л