За технологією LED: Українці створили "розумний" спінер (відео)

Спінер виготовлений з пластику та працює, коли людина починає його крутити.

Українці створили "розумний" спінер. Фото: Indiegogo

Хмельницькі ІТ-розробники Єгор Коваль та Сергій Корсун вдосконалили іграшку спінер. Програмісти додали мультимедійні функції. Новинка здатна відтворювати анімацію та слайд-шоу за допомогою смартфона. Вдосконалена модель отримала назву SmartSpinner, повідомляють Патріоти України.

Іграшка працюватиме за технологією LED. Прилад відтворюватиме зображення у вигляді світлодіодної підсвітки. Для використання іграшки необхідно завантажити спеціальний додаток у смартфон. Спінер має вбудований Bluetooth, який з'єднуватиме його з мобільним телефоном. За допомогою програми можна керувати зміною функцій та режимів SmartSpinner.

Технологічна новинка є багатофункціональною. Пристрій відтворюватиме будь-які рухливі зображення, анімацію та зможе створювати слайд-шоу. Також через нього можна прочитати повідомлення з різних соцмереж або подивитися точний час. До цього ж спінер можна використовувати як ліхтар для освітлення приміщень."Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...