За технологією LED: Українці створили "розумний" спінер (відео)

Спінер виготовлений з пластику та працює, коли людина починає його крутити.

Українці створили "розумний" спінер. Фото: Indiegogo

Хмельницькі ІТ-розробники Єгор Коваль та Сергій Корсун вдосконалили іграшку спінер. Програмісти додали мультимедійні функції. Новинка здатна відтворювати анімацію та слайд-шоу за допомогою смартфона. Вдосконалена модель отримала назву SmartSpinner, повідомляють Патріоти України.

Іграшка працюватиме за технологією LED. Прилад відтворюватиме зображення у вигляді світлодіодної підсвітки. Для використання іграшки необхідно завантажити спеціальний додаток у смартфон. Спінер має вбудований Bluetooth, який з'єднуватиме його з мобільним телефоном. За допомогою програми можна керувати зміною функцій та режимів SmartSpinner.

Технологічна новинка є багатофункціональною. Пристрій відтворюватиме будь-які рухливі зображення, анімацію та зможе створювати слайд-шоу. Також через нього можна прочитати повідомлення з різних соцмереж або подивитися точний час. До цього ж спінер можна використовувати як ліхтар для освітлення приміщень.Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".