Західні журналісти розкрили можливий сценарій Кремля з дискредитації України напередодні поставок зброї зі США

Дії Москви будуть спрямовані на дискредитацію україно-іранської співпраці.
Співпрацю України та Ірана росіяни можуть використати у інформаційній війні. Ілюстрація: соцмережі.

Кремль має намір розгорнути широкомасштабну атаку на Україну напередодні поставок в нашу країну летального зброї з США. Про це йдеться в статті на сайті авторитетного видання Нuffpost, передають Патріоти України.

Нагадаємо, за даними каналу ABC, Адміністрація Трампа має намір поставити в Україну 35 пускових установок і 210 протитанкових ракет, в т. ч. протитанкові ракетні комплекси Javelin. Американські журналісти стверджують, що у відповідь на поставки зброї, Росія почне інформаційну війну. "Кремль може сказати, що "Сьогодні ви надаєте Javelin Україні, а завтра він з'явиться в Ірані", - йдеться в повідомленні.
Як прогнозують журналісти, дії Москви будуть спрямовані на дискредитацію україно-іранської співпраці, так як Іран є однією з країн, де виробляються українські літаки АН-140 для внутрішнього ринку Ірану з українських комплектуючих.
З Іраном працює багато українських компаній. Одна з них - компанія "Хорс", яка допомагає іранським авіакомпаніям в організації мокрого лізингу літаків. Авіакомпанія "Хорс" працює з 1990 року і спеціалізується на чартерних і регулярних перевезеннях. Як зазначено на сайті компанії: "Польоти плануються відповідно до потреб клієнтів і виконуються в Європі, на Близькому Сході і в Африці".

"Росія цілеспрямовано бореться з позитивним іміджем України. Їй життєво необхідно боротися зі статусністю опонента на світовій арені. У даному контексті допомога і підтримка Америки і американського уряду України є потужним стримуючим фактором російської агресії", - підсумували американські журналісти.

Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...