Західні журналісти розкрили можливий сценарій Кремля з дискредитації України напередодні поставок зброї зі США

Дії Москви будуть спрямовані на дискредитацію україно-іранської співпраці.
Співпрацю України та Ірана росіяни можуть використати у інформаційній війні. Ілюстрація: соцмережі.

Кремль має намір розгорнути широкомасштабну атаку на Україну напередодні поставок в нашу країну летального зброї з США. Про це йдеться в статті на сайті авторитетного видання Нuffpost, передають Патріоти України.

Нагадаємо, за даними каналу ABC, Адміністрація Трампа має намір поставити в Україну 35 пускових установок і 210 протитанкових ракет, в т. ч. протитанкові ракетні комплекси Javelin. Американські журналісти стверджують, що у відповідь на поставки зброї, Росія почне інформаційну війну. "Кремль може сказати, що "Сьогодні ви надаєте Javelin Україні, а завтра він з'явиться в Ірані", - йдеться в повідомленні.
Як прогнозують журналісти, дії Москви будуть спрямовані на дискредитацію україно-іранської співпраці, так як Іран є однією з країн, де виробляються українські літаки АН-140 для внутрішнього ринку Ірану з українських комплектуючих.
З Іраном працює багато українських компаній. Одна з них - компанія "Хорс", яка допомагає іранським авіакомпаніям в організації мокрого лізингу літаків. Авіакомпанія "Хорс" працює з 1990 року і спеціалізується на чартерних і регулярних перевезеннях. Як зазначено на сайті компанії: "Польоти плануються відповідно до потреб клієнтів і виконуються в Європі, на Близькому Сході і в Африці".

"Росія цілеспрямовано бореться з позитивним іміджем України. Їй життєво необхідно боротися зі статусністю опонента на світовій арені. У даному контексті допомога і підтримка Америки і американського уряду України є потужним стримуючим фактором російської агресії", - підсумували американські журналісти.

Хіти тижня. "Чорний дятел" від "укрофашистів з любов'ю": В Івано-Франківську розробили нову високоточну зброю для російських загарбників

понеділок, 22 січень 2018, 10:00

Конструктивно це пусковий контейнер із опорною плитою, всередині якого розміщується керований боєприпас. Він обладнаний повнокольоровою відеокамерою, "картинка" з якої відображається на рідкокристалічному дисплеї пульта управління. Комплекс одноразовог...

Хіти тижня. Кожен постріл - $150 000-200 000: Як українські військові навчатимуться управлятися з Javelin (відео)

понеділок, 22 січень 2018, 1:00

Ця дуже коштовна модерна зброя все ж у 8-15 разів дешевша ніж модернізовані танки Т-72 та Т-90, що переважають в армії РФ, не кажучи про навчені екіпажі, котрим на виживання шансів практично не залишається. Працювати з американськими протитанковими сис...