Замість казкових персонажів: У мережі показали, які новорічні костюми привезли в окуповану Макіївку (фото)

Дітям намагаються від самого початку промити мізки так, щоб вони вважали себе "маленькими спецназівцями" або справжніми росіянами.
Хлопчиків привчають до військового одягу з дитсадочків. Фото: Новости Донбасса.

Напередодні новорічних свят в одному з гіпермаркетів окупованої Макіївки Донецької області в продаж надійшли дитячі новорічні камуфльовані костюми «Спецназ» виробництва Росії, а також розписні кокошники і сарафани. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Новости Донбасса".

Повідомляється, що в комплект «юного спецназівця» входить куртка з капюшоном, штани кольору хакі і берет спецназівця. Судячи з розмірів, костюм розрахований на дитину 3-6 років. Крім того, бажаючі можуть придбати російські народні костюми для хлопчиків і дівчаток. При цьому хлопчикам запропонований комплект, в який входить червона сорочка, штани, головний убір і пояс в російському стилі. Для дівчаток в комплекті передбачені традиційний російський кокошник і розписний сарафан.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.