"Записався у "благодійники": Російський куратор “Бессарабської республіки” перестає займатися Україною

В Україні Інал Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України.
Інал Ардзінба. Фото: Думська.

Заступник Владислава Суркова, головний радник управління президента РФ у справах СНД Інал Ардзінба займеться новим “благодійним” рухом в окупованій Абхазії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як передає видання "Известия", завтра, 5 червня, в Москві відбудеться установчий з’їзд благодійного руху «Посли доброї волі Абхазії», де буде присутній Ардзінба. Головним завданням даного з’їзду стане реалізація гуманітарних проектів.

У свою чергу, українське видання «Комментарии» передбачає, що в зв’язку з роботою над новим проектом Инал Ардзінба більше не буде займатися справами України в Кремлі. Як зазначає видання Молдаванка, в Україні Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією країни, а також він оголошений Україною в міжнародний розшук. Зокрема, українські правоохоронці вважають Ардзінбу архітектором ідеї створення на Півдні Одеської області "Бессарабської Народної Республіки".

На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...