"Записався у "благодійники": Російський куратор “Бессарабської республіки” перестає займатися Україною

В Україні Інал Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України.
Інал Ардзінба. Фото: Думська.

Заступник Владислава Суркова, головний радник управління президента РФ у справах СНД Інал Ардзінба займеться новим “благодійним” рухом в окупованій Абхазії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як передає видання "Известия", завтра, 5 червня, в Москві відбудеться установчий з’їзд благодійного руху «Посли доброї волі Абхазії», де буде присутній Ардзінба. Головним завданням даного з’їзду стане реалізація гуманітарних проектів.

У свою чергу, українське видання «Комментарии» передбачає, що в зв’язку з роботою над новим проектом Инал Ардзінба більше не буде займатися справами України в Кремлі. Як зазначає видання Молдаванка, в Україні Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією країни, а також він оголошений Україною в міжнародний розшук. Зокрема, українські правоохоронці вважають Ардзінбу архітектором ідеї створення на Півдні Одеської області "Бессарабської Народної Республіки".

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.