"Записався у "благодійники": Російський куратор “Бессарабської республіки” перестає займатися Україною

В Україні Інал Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України.
Інал Ардзінба. Фото: Думська.

Заступник Владислава Суркова, головний радник управління президента РФ у справах СНД Інал Ардзінба займеться новим “благодійним” рухом в окупованій Абхазії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як передає видання "Известия", завтра, 5 червня, в Москві відбудеться установчий з’їзд благодійного руху «Посли доброї волі Абхазії», де буде присутній Ардзінба. Головним завданням даного з’їзду стане реалізація гуманітарних проектів.

У свою чергу, українське видання «Комментарии» передбачає, що в зв’язку з роботою над новим проектом Инал Ардзінба більше не буде займатися справами України в Кремлі. Як зазначає видання Молдаванка, в Україні Ардзінба звинувачується в скоєнні особливо тяжких злочинів, а саме спробі зміни державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією країни, а також він оголошений Україною в міжнародний розшук. Зокрема, українські правоохоронці вважають Ардзінбу архітектором ідеї створення на Півдні Одеської області "Бессарабської Народної Республіки".

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!